Według astrologów dobre wyniki można w tym czasie osiągnąć bez większego wysiłku.

Tygrys Czarnej Wody. Jakie znaki pierwszy miesiąc roku dadzą dużo frajdy

Zbliża się już rok Tygrysa Czarnej Wody, który zdaniem ekspertów przyniesie wiele zmian wszystkim przedstawicielom kręgu zodiakalnego. Astrologowie opracowali już horoskop na 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku, który nieco otworzy kurtynę tego, co może wydarzyć się w przyszłym roku.

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Przyszły rok może zacząć się od tego, że będziesz musiał rozwiązać problemy, które pojawiły się w poprzednim roku. Baran złapie finansowe i pokocha szczęście latem, czyli w lipcu i sierpniu 2022 roku. Co więcej, ten rok będzie prawdopodobnie dobrym czasem na osiągnięcie najważniejszych życiowych celów. Wiele będzie zależeć od twojego własnego nastawienia do konkretnej sytuacji, ważne jest, aby być czujnym. Od początku roku musisz kontrolować emocje i unikać nerwowych sytuacji.

Popularne wiadomości teraz

I nawet nie chcę skarcić: 15 zdjęć niegrzecznych zwierzaków, na które nie możesz się złościć

Smutne wyznanie aktorki. Teresa Lipowska nie poznaje koleżanek z planu

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek już nie razem? Po tym nagraniu nie ma wątpliwości

Anna Mucha w odważnym stroju. Aktorka pokazała się w "stroju Ewy", wszyscy są zachwyceni krągłościami

Byk (20 kwietnia - 21 maja)

Oczekuje się, że Byk będzie miał spokojny okres, który pozwoli im się zrelaksować. Nie powinieneś wykazywać nadmiernej emocjonalności w osiąganiu jakichkolwiek celów. Najszczęśliwsza wiosna będzie, zwłaszcza kwiecień i maj. W tej chwili możesz nawet nie podejmować żadnych specjalnych wysiłków, sam los wynagrodzi cię prezentami.

Bliźnięta (22 maja - 21 czerwca)

Rok Tygrysa da aktywnym Bliźniętom szansę na osiągnięcie pewnych wyżyn. Ale spokojni i bierni będą mieli trudny czas. Bliźnięta odniesie sukces w swojej działalności zawodowej i wspina się po szczeblach kariery w maju i czerwcu. W sferze miłosnej szczególnie romantyczne będą styczeń i październik.

Rak (22 czerwca - 22 lipca)

Rok Tygrysa jest idealny do tworzenia nowych relacji i podejmowania zdecydowanych działań na rzecz założenia rodziny. Samotni przedstawiciele prawdopodobnie spotkają swój los. Sukces i szanse wejdą w życie Raka latem – w czerwcu i lipcu.

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Rok 2022 zapowiada się obiecująco, ale od początku roku pojawią się życiowe trudności i huśtawki. Koniec 2022 roku – listopad i grudzień – da Leo wiele nowych szans i możliwości. Prywatnie, podobnie jak w rodzinie, spodziewany jest rok pomyślny. Należy zadbać o swoje osłabione zdrowie, zwłaszcza osób z chorobami przewlekłymi lub otyłością.

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Panny w 2022 roku skorzystają na większej pewności siebie. Najszczęśliwszy czas dla Panny to sierpień i wrzesień. Niektóre Panny zarobią lub znajdą pracę. Na początku roku mogą pojawić się problemy neurologiczne, alergiczne lub dermatologiczne.

Nie pozwoliła siostrze iść do swojego domu, kiedy ta została na ulicy

Waga (23 września - 22 października)

2022 będzie dobrym rokiem dla realizacji długofalowych planów i projektów. Wiele osób zacznie odwiedzać genialne pomysły, które można łatwo wdrożyć. Los będzie szczególnie pomyślny we wrześniu i październiku. Astrologowie zalecają trzymanie się w ryzach, nie puszczanie gniewu i bycie logicznym.

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Rok Tygrysa Wody będzie dobry dla twojego zdrowia. Osoby o złych nawykach będą w stanie znaleźć siłę, by je porzucić. Skorpiony będą miały szczęście jesienią - w październiku i listopadzie. Astrologowie uważają, że zdrowie psychiczne tych znaków będzie zagrożone.

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

W tym roku Strzelec nie powinien oszczędzać na wakacjach i podróżach. Od tego będzie zależeć ogólny poziom dobrostanu. Fortuna będzie szczególnie sprzyjać Strzelcowi w miesiącach wiosennych - w marcu i kwietniu. Zdrowie na ogół Cię nie zawiedzie, ale mogą pojawić się drobne problemy.

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Dla Koziorożców ten rok będzie spokojny. Harmonia i stabilność zostaną ustanowione we wszystkich sferach życia. Koziorożce otrzymają świetne bonusy z życia w styczniu i grudniu. Astrologom zaleca się przestrzeganie nawyków żywieniowych i ćwiczeń, aby uniknąć problemów zdrowotnych.

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

W 2022 roku Wodnik nie będzie się nudził. Ich życie będzie pracowite i pozbawione codziennej rutyny. Wodnik będzie miał szczęście w miesiącach zimowych, zwłaszcza w styczniu i lutym. W przyszłym roku powinieneś pomyśleć o swoim zdrowiu, lepiej regularnie uprawiać jogę i sport.

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Tygrys zachwyci Ryby niezwykłym rokiem. Będziesz mógł wzmocnić swoją pozycję w społeczeństwie, osiągnąć coś nowego i doskonalić swoje umiejętności. Ryby mogą być szczęśliwe w lutym i marcu. Przedstawiciele znaku mogą napotkać problemy związane ze zdrowiem i romansami, ale wnioski zostaną wyciągnięte z pożytkiem.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana