Astrologowie powiedzieli, którzy przedstawiciele kręgu zodiakalnego nie muszą się niczego bać, ponieważ będą wspierani przez siły niebiańskie.

Kobieta zachorowała, gdy synowa zażądała sprawdzenia pokrewieństwa syna. Tymczasem teść wyjawił synowej długoletnią tajemnicę ich rodziny

Przyszły rok, 2022, który odbędzie się pod auspicjami Tygrysa, przyniesie komuś to, czego chcą, ale stanie się dla kogoś rozczarowaniem. Według ekspertów tylko trzy znaki zodiaku spędzą cały następny rok pod ochroną sił niebieskich.

Ryby

Ryby w 2022 roku będą chronione przez anioła. Wyższe moce zaczną wspierać wszystkie twoje przedsięwzięcia zaraz po sylwestrze. Astrologowie twierdzą, że możesz nawiązać nowe znajomości, niespodziewanie zarobić dużo pieniędzy lub poznać bratnią duszę.

Popularne wiadomości teraz

Na bycie matką nigdy nie jest za późno: jak wygląda teraz życie kobiety, która po raz pierwszy urodziła w wieku 66 lat?

Monika Mrozowska w tajemniczy sposób informuje o złamanym sercu

Michał Wiśniewski i Mandaryna na studniówce córki Fabienne. Gwiazdor pochwalił się zdjęciem z imprezy

Monika Mrozowska rozstała się z ojcem najmłodszego syna. Jej słowa nie pozostawiają wątpliwości

Również w nowym roku nie można bać się podróżować, spotykać i komunikować się z nowym środowiskiem. W tym czasie Twoje marzenia i plany mogą się spełnić. Zostaniesz objęty ochroną, gdy przejmiesz inicjatywę i będziesz energicznie dążył do celu. Czerwiec przyniesie szczęście w wynalazczości, inżynierii i astrologii. Możesz pokazać swoje umiejętności organizacyjne lub poznać nowych przyjaciół.

Baran

W 2022 r. patronują wam wyższe moce. W styczniu Baran będzie mógł zarobić dużo pieniędzy i wspiąć się po szczeblach kariery. Możliwe, że wyjedziesz za granicę, spotkasz się z dalekimi krewnymi lub zaczniesz budować dom. Ponadto możesz osiągnąć sukces w astrologii lub innych dyscyplinach ezoterycznych, jeśli zrobisz to profesjonalnie.

W Roku Tygrysa osiągniesz duchowy i twórczy rozwój, a także odniesiesz sukces w medycynie komplementarnej. Astrologowie przewidują również pojawienie się tajnego patrona. Jesienią anioły przyniosą ochronę wyższym siłom w zakresie zdrowia. Tak więc okres jesienno-zimowy powinien minąć łatwo, bez chorób i w dobrym stanie psychicznym.

Od zera. Znaki zodiaku, dla których rok 2022 będzie rokiem zmian

Byk

Gwiazdy przepowiadają patronat anioła w 2022 roku. W styczniu we wszystkim, co wiąże się z pobytem za granicą i poszerzaniem horyzontów, znajdziecie mecenat wyższych mocy. W Roku Tygrysa możesz rozpocząć naukę, nauczanie lub pompowanie swojej wiedzy.

Ponadto jest to rok pomyślny dla wykładów, seminariów, publikacji i działalności komercyjnej. Również wyższe moce przyniosą ci szczęście w życiu towarzyskim, zbiorowych projektach i pomogą znaleźć wielu przyjaciół. W lutym możesz prowadzić mentoring lub znaleźć nauczyciela duchowego. W lecie będziesz miał okazję wystąpić w telewizji lub opublikować własną książkę.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana