Lwy (23 lipca - 22 sierpnia)

Pamiętaj, aby sformułować swoje najbardziej cenione pragnienie, ponieważ rok będzie trudny, ale hojny i owocny. Lwy w 2022 roku nie raz będą musiały zmierzyć się z konkretnymi problemami, których przyczyną są ich własne niedociągnięcia. Jeśli chodzi o karierę, odłóż na bok arogancję i nie próbuj się nadymać, bo to tylko irytuje twoich kolegów, szefów i partnerów. Wykaż się najlepszymi cechami zawodowymi i sumiennie wykonuj swoją pracę, tylko wtedy zostaniesz doceniony.

Będą chronieni przez anioły. Który ze znaków zodiaku w 2022 roku będzie wspierany przez Siły Wyższe

Skorpiony (23 października - 21 listopada)

Twoje najdziksze fantazje mogą się spełnić w tym roku! Skorpiony w 2022 roku przyniosą wiele nowych emocji i żywych wrażeń. To, jak wydarzenia będą się rozwijać we wszystkich dziedzinach twojego życia, zależy tylko od ciebie, a raczej od tego, czy działasz, czy siedzisz bezczynnie. Wszystkie jasne wydarzenia, nowe hobby i ekscytujące zajęcia będą wymagały od Ciebie początkowej, wyraźnej inicjatywy, w przeciwnym razie ponownie zanurzysz się w szarej codzienności. Powiedz tak! wszystko nowe i nie oczekuj, że zmiany i ekscytujące zwroty losu wydarzą się same i bez Twojego udziału.

Popularne wiadomości teraz

I nawet nie chcę skarcić: 15 zdjęć niegrzecznych zwierzaków, na które nie możesz się złościć

Eksperci stworzyli portrety dzieci z rodziny królewskiej. To właśnie tak będą wyglądać jak dorosną

Anna Mucha w odważnym stroju. Aktorka pokazała się w "stroju Ewy", wszyscy są zachwyceni krągłościami

Gdzie zapomniała biustonosza? Aktorka Wiktoria Gąsiewska zaprezentowała się przed fanami w odważnym stroju

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Wszystkie drogi do sukcesu w nadchodzącym roku są otwarte, więc zachęcamy do składania życzeń. Wszystko się spełni i nie musisz nawet prosić kogoś o pomoc czy radę w razie potrzeby - w odpowiednim momencie pojawią się osoby, które są gotowe się Tobą zaopiekować. W 2022 roku będziesz miał okazję wielokrotnie przywrócić lub wzmocnić swoją relację z kimś bliskim, koniecznie z niej skorzystaj.

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Twoje życzenia na pewno się spełnią. Ten rok przyniesie Wodnikowi wiele lekcji życia. Przedstawiciele tego znaku w 2022 roku często znajdą się w sytuacjach, które zmuszą ich do ponownego przemyślenia niektórych poglądów na otaczający ich świat i siebie. Lekcje, których nauczy się Wodnik w tym okresie, mogą znacznie zmienić ich przyszłe życie. Gwiazdy radzą ci być otwartym na zmiany. Masz szansę zmienić swoje życie.

Los każdej osoby zależy od miesiąca jej urodzenia

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Czeka na Ciebie bardzo pracowity rok, w tym nieoczekiwane szanse i nowe możliwości. Bardzo ważne jest, aby wyznaczyć sobie cel i złożyć życzenie, aby nie przegapić swojej szansy. Z mnóstwa różnych szybko zastępujących się wydarzeń, niektóre Ryby w połowie roku mogą mieć wrażenie, że tracą grunt pod nogami, ale to w takich sytuacjach otworzy się właściwa droga.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana