2 stycznia Księżyc i Słońce są zjednoczone w jednym znaku - celowym Koziorożcu. Taki tandem tych dwóch opraw otwiera przed każdym spore możliwości.

Gwiazdy, które całkowicie zmieniają się bez makijażu. Sprawia, że ​​inni ludzie

Księżyc w nowiu w tym miesiącu ma kilka czynników, które zwiększają jego intensywność: nie tylko wypada dzień po Nowym Roku, kiedy wszyscy są psychicznie gotowi na coś nowego, ale także będzie superksiężycem, czyli księżycem będzie jak jak najbliżej Ziemi.

Księżyc w nowiu w Koziorożcu charakteryzuje się zwiększoną motywacją i poświęceniem. Ten ambitny nowiu idealnie pasuje do naszego pragnienia wyznaczania sobie wysokich celów i planowania ich realizacji.

Baran, Strzelec i Koziorożce na tym nowiu mogą spodziewać się nowych możliwości kariery, aw rezultacie sukcesu. Dlatego przygotuj się na przyjmowanie ofert i pracę nad nowymi ciekawymi projektami. Poświęć czas na dostosowanie swoich finansów, zaplanuj wydatki na miesiąc, a nawet rok.

Popularne wiadomości teraz

Mężczyzna zapytał swoją papugę czy go kocha. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał

Eksperci stworzyli portrety dzieci z rodziny królewskiej. To właśnie tak będą wyglądać jak dorosną

Musisz być z nimi ostrożny: TOP 4 najbardziej odważnych i zuchwałych kobiet według znaku zodiaku

Gdzie zapomniała biustonosza? Aktorka Wiktoria Gąsiewska zaprezentowała się przed fanami w odważnym stroju

Raki, Panny i Skorpiony na tym nowiu skupią się na ich życiu osobistym, a Księżyc będzie im sprzyjał. Przedstawiciele tych znaków poczują niezwykłą inspirację w odniesieniu do związków, dlatego będą albo flirtować całymi dniami w poszukiwaniu bratniej duszy, albo spróbują przenieść istniejące relacje na nowy poziom.

Byk, Lew i Ryby w pierwszych tygodniach miesiąca poczują podekscytowanie i determinację w odkrywaniu nowych hobby, projektów, ludzi. W tym okresie bądź gotowy do postrzegania i akceptowania nowych rzeczy, nie bój się eksperymentować. W końcu będziesz mógł znaleźć nowe, ekscytujące emocje, historie i hobby.

Kalendarz miesięczny na styczeń 2022: zestawienie dni sprzyjających i niesprzyjających

Bliźnięta, Waga i Wodnik będą bardzo emocjonalnie otwarte podczas nowiu, nawet trochę wrażliwe. Dlatego przedstawiciele tych znaków powinni poświęcić czas na dbanie o siebie i swój komfort. To także świetny czas na spotkanie ze starymi przyjaciółmi, spędzenie czasu z rodziną lub odwiedzenie dalszej rodziny.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana