Opracowano idealne postanowienie noworoczne dla każdego znaku zodiaku na podstawie tego, jak pod względem astrologicznym wyglądał nasz 2021 rok.

Koziorożec

W zeszłym roku stawiałaś swój rozwój ponad wszystko, a przez to pogorszyły się twoje relacje z bliskimi. W 2022 powinnaś więc więcej uwagi poświęcać innym i przede wszystkim - pozamykać stare urazy, w których dawniej nie widziałaś swojej winy.

Wodnik

Dobrze wiesz czego chcesz i wciąż spełniasz wszystkie swoje zachcianki nie patrząc na oszczędności. W tym roku powinnaś to zmienić, brak pieniędzy na tak zwaną czarną godzinę to w dzisiejszych czasach duży błąd.

Jackowski ma wizję na temat przyszłego roku. Jego słowa nie napawają optymizmem

Ryby

W 2021 roku unikałaś lekarzy i specjalistów jak ognia. Zapominałaś o kontrolnych badaniach, a jak wiesz, nie jest to rozsądne. W nowym roku skup się na swoim zdrowiu. Odwiedź ginekologa i zrób podstawowe badania.

Popularne wiadomości teraz

Tego nikt się nie spodziewał. To był główny powód rozpadu ich małżeństwa

Kot-gigant pobije rekord świata: zdjęcia tego zwierzaka wywołują u dzieci zachwyt

Przygotuj się na globalne zmiany! Te 4 znaki zodiaku wstrząsną życiem w lutym

Nie starzeją się. Top 5 kobiet według znaku zodiaku, które wyglądają młodo w każdym wieku

Baran

W poprzednim roku byłaś zaangażowana w wiele projektów przez co w ogóle nie miałaś czasu na rozwój duchowy. Teraz musi się to zmienić. Postaw na wyciszenie i medytację lub zacznij uprawiać jakiś sport.

Byk

Wiele działo się w twoim życiu w 2021 roku. To był istny armagedon. Nie wszystko poszło jednak po twojej myśli, a to przez to, że zbyt wiele chcesz. Skup się na pojedynczych celach i powoli, lecz skrupulatnie je realizuj.

Bliźnięta

Rozleniwiłaś się w poprzednim roku, dlatego w 2022 postaw na rozwój. Znajdź nowe hobby lub studia. Zrób coś, o czym zawsze marzyłaś.

Rak

W 2021 miałaś wiele stresów, ale głównie sama sobie go zapewniałaś. Za bardzo chcesz, za bardzo się spinasz. Odpuść w 2022 i postaw na fantazję i spontaniczność. Nie wszystko musi być jak w zegarku.

Lew

Bardzo lubisz stawiać na swoim, ale wiedz, że nie zawsze jest to dobre. Ludzie mogą mieć już dość tego, że tak się rządzisz. Wyluzuj i zacznij słuchać innych, niż będzie za późno.

Wycinek gazety z ubiegłego stulecia podbija internet. To tam napisano, jak będzie wyglądał rok 2022

Panna

Często masz tak, że nie przejmujesz się ralacjami z ludźmi. Nie zależy ci bardzo na przyjaźniach i super relacjach z rodziną, a jeśli jest inaczej - nie widać tego. Musisz to zmienić w 2022, bo twoi bliscy nie będą wiecznie przymykać na to oko.

Waga

Twoja szafa pęka w szwach? Nic dziwnego, jesli non stop chodzisz na zakupy. Zrób przegląd garderoby i zastanów się czego możesz się z niej pozbyć, a czego potrzebujesz. W dzisiejszych czasach nadmiar nie jest w modzie.

Skorpion

W nowym roku daj czas sobie i innym. Nie pędź tak i nie wymagaj od siebie, ale też od innych, że będą idealni. Nie jest to możliwe, nawet jeśli wydaje ci się inaczej. W nowym roku znajdź czas na odprężenie i rób rzeczy, które są nieprzydatne, lecz przyjemne.

Strzelec

Strzelce są bardzo towarzyskie i uwielbiają życie w stadzie. Może więc w 2022 roku powinni skupić się na sobie i na byciu bardziej niezależną osobą. Czas spędzony w pojedynkę może być bardzo wartościowy.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.net

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana