Dlaczego jedni piją tylko okazjonalnie i w firmach, a inni nie mogą wytrzymać dnia bez szklanki? Być może astrologia zna odpowiedź!

Mądra rada Chaplina dla córki. Takich ludzi na planecie Ziemi zawsze brakuje

Niektóre tendencje są zwykłymi drobiazgami, podczas gdy inne mogą stać się poważnymi problemami, których nie da się rozwiązać bez pomocy.

Nie oznacza to, że uzależnienie czyni cię złym człowiekiem. Być może chodzi o to, że Twój typ osobowości jest podatny na powstawanie pewnych nawyków, albo w ten sposób Twoja psychika stara się radzić sobie ze stresem.

Ryby: eskapizm

Popularne wiadomości teraz

Chłopiec maszerował przed królewską strażą. To, co zrobił żołnierz, jest po prostu niewiarygodne

52-letnia Jennifer Aniston pokazała się bez makijażu. Jaki jest sekret jej młodości

Magda Boczarska pozuje w "stroju Ewy". Fani: " Bosko Pani tu wygląda"

Jak jedyni na świecie szescioraczki żyją 30 lat później. Dziewczyny stały się pięknościami

Na Ryby ma wpływ senna planeta Neptun. Ryby są wycofane, ale jednocześnie bardzo responsywne. Ten znak wodny ma skłonność do głębokiej empatii dla innych ludzi. Ryby szybko wyczerpują swoje emocje i dlatego mają tendencję do „ukrywania się”.

Przedstawiciele tego znaku cierpią z powodu swojej empatii i szukają przynajmniej chwilowego zapomnienia, ucieczki od rzeczywistości. Dlatego niektóre Ryby lubią dużo spać, podczas gdy inne nadużywają alkoholu.

Wodnik: czytanie

Zmienny i nieprzewidywalny Uran sprawia, że ​​Wodnik nieustannie konsumuje informacje. Przedstawiciele tego znaku uwielbiają studiować wszystko, dosłownie popadając w zależność od wiedzy. Wodniki są niespokojne w generowaniu pomysłów i nienasycone w studiowaniu historii. Mogą mieć otwarte dziesiątki kart przeglądarki i czytać kilka książek jednocześnie.

Koziorożec: praca

Koziorożce znajdują się pod auspicjami Saturna - planety, która uosabia dyscyplinę, odpowiedzialność i oddanie ich sprawie. Co w tym złego, pytasz? I fakt, że Koziorożce z ciężkiej pracy często popadają w pracoholizm. Powinni pamiętać, że we wszystkim nie da się osiągnąć perfekcji, a regularny odpoczynek w żaden sposób nie zaszkodzi ich ambicjom!

Strzelec: podróże

Chytry Jowisz zachęca kochającego życie Strzelca do długich podróży. Odwieczne dążenie do lepszego życia i podróżowania dla Strzelca jest równie ważne jak powietrze. Ciągły głód filozoficzny nie pozwala Strzelcowi zakorzenić się w jednym miejscu.

Strzelec często rezerwuje wycieczki, na które ich nie stać. Jednocześnie strasznie uwielbia być niezależny, więc nawet nie próbuj go uspokajać, jeśli nie jest gotowy. Jeśli tak nieszkodliwe hobby, jak podróżowanie, zaczyna szkodzić człowiekowi, to już jest problem.

Skorpion: telewizja

Skorpiony uwielbiają oglądać czyjeś życie i pragną wszystkiego ukrytego i ciemnego. Skorpionami rządzi Pluton, który uosabia podziemie, ciemną stronę życia.

Dlatego przedstawicieli tego znaku tak bardzo interesują reality show, skandale i intrygi gwiazd, burza emocji na ekranie i badanie ludzkiej psychiki. Wśród Scorpionów najczęściej spotykani są fani filmów dla dorosłych i miłośnicy szpiegowania nagich ludzi.

Waga: telefon

Jak uroczej Librze udało się uniknąć konfliktów przed wynalezieniem smartfonów? Dzięki wpływowi Wenus, bogini miłości i piękna, Waga stara się uczynić świat lepszym i piękniejszym.

Boją się samej myśli o niestabilności i starają się zadowolić wszystkich. Waga należy do żywiołu powietrza, co oznacza, że ​​nie mogą żyć bez komunikacji. W tym momencie telefon przychodzi im z pomocą jako sposób na uniknięcie kłopotów. Dla Wag smartfony i media społecznościowe to ratunek w komunikacji, ale także zły nawyk.

Panna: porządek

Panny są znanymi perfekcjonistami i nienawidzą, gdy coś jest nie na miejscu. Kiedy Panny widzą najmniejszy bałagan w pokoju, przełączają się w tryb sprzątania robota i zaczynają układać wszystko na półkach.

Dla samych przedstawicieli znaku ten nawyk jest stosunkowo nieszkodliwy, czego nie można powiedzieć o ich bliskich i krewnych. Trudno im dogadać się z Panną, która zawsze skupia się na czystości.

Lew: hazard

Lwy są niezwykle nieumiarkowani, podejmują ryzyko i mają skłonność do hazardu. Dla Lwowa nie ma nic lepszego niż siedzenie przy stole do gry, otaczanie się fanami, częstowanie wszystkich drinkiem i robienie pokazu.

Kiedy Lwy triumfują, zalewają personel napiwkami i wręczają swoim bliskim drogie, ekstrawaganckie pamiątki. Lew uwielbia bawić się publicznie i być w centrum uwagi. Niestety pragnienie chwały zwycięzcy często schodzi na bok dla przedstawicieli tego znaku.

Rak: złe relacje

Emocjonalne, wrażliwe i lojalne Raki często tworzą relacje z niewłaściwymi partnerami. Będąc z natury empatami, Raki są nasycone współczuciem dla wszystkich wadliwych i zepsutych osobowości i próbują „wyleczyć” je swoją miłością.

Niestety, jeden nieudany romans ciągnie inny, a prowizja się nie kończy ...

Cechy osobowości w zależności od stylu jazdy każdej osoby

Bliźnięta: zakupy

Patronem uroczych bliźniaków jest Merkury – planeta komunikacji i handlu. Wszystko, co dotyczy mowy i logicznego myślenia, znajduje się pod jurysdykcją Merkurego. Nalot na zakupy to dla nich sposób na komunikację.

Mercurian to dowcipni i ciekawi zakupoholicy. Dla nich jest to sposób wyrażania siebie, który prowadzi do marnotrawstwa i gromadzenia niepotrzebnych rzeczy.

Byk: jedzenie

W prostych słowach Byk żyje zmysłowymi przyjemnościami. Urodzeni pod tym znakiem starają się poznać wszystkie radości materialnego świata.

Dlatego nie powinno dziwić, że jedzenie jest ich pasją. Co więcej, Byk jest chciwy nie tylko na smak potraw, ale także na apetyczne serwowanie potraw. Sam smak to za mało dla Byka. Mogą stać się potwornymi żarłokami i ukrywać jedzenie w całym domu.

Baran: przygody

Rządzony przez Marsa, planetę odwagi i rywalizacji, Baran ma ciągłą potrzebę wyrażania siebie i nienawidzi zwlekania. Dla Barana przygoda i ryzyko są jak narkotyki. Może uzależnić się od podniecenia, przypływów adrenaliny i narazić się na niebezpieczeństwo.

Baran nie wystarczy tylko odwiedzić park rozrywki, wspią się na najwyższe, najbardziej strome i najniebezpieczniejsze kolejki górskie. Jest jeszcze inny rodzaj przedstawicieli tego znaku: ci, którzy zamiast ryzykować, lubią brać za dużo i zjeżdżać w patologiczny pracoholizm.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana