W Twoim związku zaczyna się psuć? A może jeszcze dotąd nie znalazłaś godnego kandydata do tworzenia poważnej relacji  i wydaje Ci się, że już nigdy nikogo nie znajdziesz? Nie martw się, to może być wina gwiazd. Astrologia bowiem mówi, że powinno się zwracać uwagę spod jakiego znaku zodiaku jest Twój potencjalny partner, ponieważ niektóre znaki zodiaku do siebie po prostu nie pasują.

Strzelec i Koziorożec

Ponoć przeciwieństwa się przyciągają, ale na pewno nie w aż tak dużym stopniu! Rozważny Koziorożec, który uwielbia działać według wyznaczonych reguł i na pierwszym miejscu zawsze stawia pracę, nie odnajdzie się z roztargnionym Strzelcem, który wciąż ma głowę w chmurach.

Lew i Panna

Panna działa ostrożnie i rozważnie, nigdy nie podejmuje spontanicznych decyzji. Obchodzą ją tylko poważne i bezpieczne relacje. Dla niej idealną randką jest wspólne oglądanie filmu w domu na kanapie, za to Lew najchętniej poszedłby na imprezę. Lwy są kochliwe i nigdy niczego nie planują. Ich podejście do miłości jest zupełnie inne, więc trudno będzie im znaleźć wspólny język.

To oni mogą się pochwalić tak zwanym szóstym zmysłem. Te znaki zodiaku mają świetną intuicję

Baran i Skorpion

Ta para początkowa wydaje się idealna, ale po czasie sytuacja dramatycznie się zmieni, kłótnie będą się tlić non stop. Dlaczego? Osoby spod tych znaków zodiaku są bardzo namiętne, ale oboje lubią postawić na swoim. Baran uwielbia dowodzić, a Skorpion zawsze chodzi swoimi ścieżkami i nie lubi się podporządkowywać. Taka sytuacja sprawia, że nawet najmniejsza sprzeczka może przerodzić się burzliwy konflikt.

Popularne wiadomości teraz

Michał Wiśniewski towarzyszył najstarszej córce podczas studniówki. Artysta okazał szacunek Mandarynie

Przez pięć lat będzie szczęście i sukces: znaki zodiaku, z którymi fortuna zawsze będzie blisko

Natalia Kukulska zrezygnowała z chodzenia do kościoła. Artystka podała powody

Kobieta urodziła od razu 10 dzieci i ustanowiła rekord świata

Rak i Waga 

To połączenie jest zupełnie odwrotne niż wyżej opisana relacja Barana i Skorpiona, bowiem Rak i Waga właśnie uciekają od podejmowania decyzji. Oby dwoje lubią, kiedy ktoś planuje coś za nich i właśnie takiego partnera lub partnerki szukają, który z przyjemnością przejmie inicjatywę. W związku Raka i Wagi nawet proste codzienne problemy stają się źródłem frustracji i stresu.

Niespodziewany zwrot akcji w „M jak miłość”. Życie kolejnego bohatera stoi pod znakiem zapytania

Byk i Lew

To połączenie bardzo pewnych siebie osób. Lew jest typowym egocentrykiem, który uwielbia, gdy się go podziwia, a Byk lubi stawiać na swoim i uważa, że zawsze ma rację. W tym związku niemożliwy jest kompromis.

Bliźnięta i Byk

To kolejna para, która początkowo będzie ze sobą szczęśliwa. Oboje są romantycznymi duszami i lubią spędzać z ukochanym każdą wolną chwilę. Jednak po czasie relacja staje się toksyczna przez wybujałą zazdrość obojga. Dodatkowo Bliźniaki są bardzo delikatni i latwo można je urazić, natomiast Byk jest szczery, czasem aż za bardzo i nie potrafi przepraszać. Dominacja „cichych dni” zrujnuje ten związek.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.net

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana