Ktoś oddaje się jej całkowicie i całkowicie, wierząc, że jest pokrewna miłości i jest oddana raz na zawsze, a ktoś nawet przypadkowych znajomych dzwoni do znajomych i zmienia ich jak rękawiczki, łatwo zrywając przyjacielskie więzi i szybko zapominając o tych, z którymi do ostatnio spędzał cały swój wolny czas.

Gwiazdy, które osiągnęły wyżyny pomimo poważnej choroby

Podobnie jak wiele innych rzeczy, zdolność lub niezdolność do nawiązywania przyjaźni wynika z naszej przynależności do zodiaku.

Przypominamy, że osoby urodzone od 1 do 18 są uważane za „czyste” znaki, a na resztę ma wpływ poprzedni lub następny znak - zarówno pod względem cech osobowości, jak i przewidywań astrologicznych. I trzeba to wziąć pod uwagę.

Baran

Popularne wiadomości teraz

Wygięłam sobie palce: Tatiana Okupnik pokazała, co z nią zrobiła jej nieuleczalna choroba

Historia dziewczynki, która urodziła się z wagą 8 kg. Jak wygląda jej życie 13 lat później?

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Danuta Martyniuk dzięki swojemu synowi zdecydowała się na jeden ważny krok

Baran nawiązuje przyjaźnie racjonalnie - albo ci, którzy mogą mu coś dać, albo ci, którzy pozytywnie podkreślają swoją godność, stają się ich przyjaciółmi. Jednocześnie przedstawiciele tego znaku zodiaku mogą bezinteresownie poddać się przyjaźni: przychodzą na ratunek i są zawsze tam w trudnych chwilach, dzielą się tym, co sami mają, wspierają wszelkie przedsięwzięcia i rozmowy przyjaciela. Co prawda jest jedno „ale” – robią to tylko wtedy, gdy spełnia powyższe kryteria.

Ale gdy tylko przyjaciel zacznie przyćmić Barana w czymkolwiek lub przestanie mieć praktyczny użytek, natychmiast zostanie wymieniony na innego. Przedstawiciele tego znaku nie tolerują bezużytecznych relacji, a także wyższości innych ludzi, więc trudno nazwać ich świetnymi przyjaciółmi - zbyt trudno jest przewidzieć, kiedy nadejdzie moment „X” i nie będziesz już częścią ich kręgu zainteresowań . I chociaż potem możesz pozostać w życiu Barana, nie będziesz już mógł domagać się niczego poza statusem dalekiego znajomego.

Byk

Byk jest przyjazny. Nigdy w pełni się nie otwierają i niezmiennie obserwują własne korzyści. Nie ma sensu oczekiwać absolutnej szczerości od przedstawicieli tego znaku zodiaku - zawsze jest coś, co ukrywają nawet przed tymi ludźmi, których uważają za swoich najbliższych przyjaciół. Ponadto uwielbiają zamieniać tych, z którymi są przyjaciółmi, w „przydatne związki”. Rozumieją stosunki handlowe bardziej niż bezinteresowną przyjaźń w najczystszej postaci.

Ponadto Byki są uparte, więc prowadzenie z nimi przyjaznych sporów i udzielanie im porad jest daremne. Nigdy nie przyznają się do swoich błędów i nie postępują zgodnie z zaleceniami, co z kolei obraża ich przyjaciół, a czasem prowadzi do kłótni. Jedynym momentem, w którym przedstawiciele tego znaku tracą pewność siebie i stają się bardziej ufni i otwarci, są tragiczne wydarzenia, ale gdy tylko sytuacja się ustabilizuje, natychmiast się zamykają i ponownie trzymają na dystans.

Bliźnięta

Bliźnięta są „podekscytowanymi” przyjaciółmi. Ale nie na długo. Dają się ponieść emocjom, dosłownie „zakochują się” w jakiejś osobie, starają się spędzać z nią cały swój wolny czas, niestrudzenie opowiadać o swojej przyjaźni, czarować i wciągać w różne przygody. Ale gdy tylko na ich horyzoncie pojawi się ktoś ciekawszy, zwracają na niego uwagę, a były przyjaciel w najlepszym razie po prostu uzupełnia kolekcję „nudnych zabawek”, a w najgorszym otrzymuje taką odmowę, że przychodzi do swojej zmysłów jeszcze długo po zakończeniu tej przyjaźni.

Ponadto Bliźnięta nie wiedzą, jak zachować tajemnice przyjaciół. Chętnie zbierają i rozpowszechniają plotki, a grzeszą przez to zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Nie do pomyślenia jest, aby przedstawiciele tego znaku zodiaku przechowywali w sobie jakiekolwiek informacje, nawet jeśli zostali bardzo poproszeni o zachowanie ich w tajemnicy. Są więc nie tylko kapryśne, ale także zawodne.

Rak

Raki są przyjaciółmi „po cichu”. Nie przysięgają wiecznej przyjaźni, ale zawsze są gotowi, jeśli nie pomóc, to przynajmniej słuchać. Od przedstawicieli tego szczególnego znaku zodiaku uzyskuje się najlepsze „kamizelki”, w których można płakać i które otoczą cię wygodą, zrozumieniem, współczuciem. Oni sami są bardzo emocjonalni, więc wiedzą, jak trudno jest zachować w sobie ból, urazę, irytację, aby nigdy nie odmówili „uszy wolnych” i jednocześnie nie dadzą mądrych, ale bezużytecznych rad, ale po prostu po ludzku tego żałować.

Jedynym minusem przyjaźni z Rakiem jest to, że bardzo przywiązują się do swoich przyjaciół i regularnie naruszają ich przestrzeń osobistą. Mogą zadzwonić o nieparzystej godzinie, poprosić Cię o wyjazd na wakacje z Tobą lub do firmy, w której nikt ich nie zna (przyjaciel jest dla nich niezawodnym przewodnikiem po wielkim świecie). Przedstawiciele tego znaku starają się zadowolić twoich bliskich i uważać twój dom za swój własny. A jeśli nie traktujesz Raka jak krewnego, jego zachowanie szybko zaczyna się nadwerężać.

Lwy

Lwy są przyjazne na pokaz i bardzo zazdrosne. Królewsko obdarzają swoją przyjaźnią. Ich zdaniem ci, których nazywali swoimi przyjaciółmi, powinni być im za to wdzięczni, a zatem nie mają prawa zwracać uwagi na kogoś innego. Dla nich przyjaciel jest rodzajem własności, która po prostu musi być zawsze do ich dyspozycji. Jednak za to oddanie składają królewskie podziękowania - protekcjonalnie, pomagają, prezentują drogie prezenty, dzielą się swoją witalnością i pożytecznymi koneksjami.

Ponadto Lwy cały czas pokazują innym, że dana osoba jest ich przyjacielem. Podkreślają to w rozmowach, sadzają go obok siebie na niektórych imprezach, otwarcie deklarują, że wzięli go pod swoją opiekę. Ponadto, zawsze dumni, przedstawiciele tego znaku nie wahają się jako pierwsi prosić o przebaczenie od przyjaciół, nawet jeśli sami byli inicjatorami kłótni.

Urodziłam cudowne bliźnięta, które według lekarzy miały 0% szans na przeżycie. Zdjęcia

Panna

Panny są lojalnymi przyjaciółmi. Ze względu na przyjaciela są gotowi na wiele - samolubni z innymi ludźmi, nigdy nie odmówią prośby komuś, kto otrzymał ich zaufanie i przyjazny udział. To prawda, że ​​​​w tym samym czasie przedstawiciele tego znaku zodiaku subtelnie (a czasem dość agresywnie) kontrolują i manipulują tą osobą. Możesz być w stu procentach pewien, że dominujesz w związku z Panną przyjaciółką, ale tak naprawdę zawsze okazuje się, że tańczysz do jego melodii, a nie on do swojej.

Panny są „szarymi kardynałami”, więc stopniowo, ale bardzo sprytnie pozbywają się w przyjaźni tych konkurentów, którzy ich zdaniem nie są godni przebywania obok przyjaciela. Przedstawiciele tego znaku wiedzą, co powiedzieć, abyś sam przestał odczuwać chęć komunikowania się z tą lub inną osobą, dlatego nie powinieneś się dziwić, jeśli w pewnym momencie odkryjesz, że pozostał ci tylko jeden przyjaciel.

Waga

Wagi są przyjaciółmi szeroko i ze wszystkimi. Przekazują przyjazne uczucia wszystkim wokół siebie, więc zawsze trudno jest zrozumieć, kogo uważają za najlepszego przyjaciela, a kto ogólnie jest naprawdę sklasyfikowany jako przyjaciel. Faktem jest, że przedstawiciele tego znaku zodiaku nie lubią tak bardzo kłócić się, że łatwiej im nazwać cię przyjacielem, pokazać, że całkowicie ci ufają, a tym samym chronić się przed konfliktami, niż przyznać, że jesteś dla nich nieprzyjemny. Dzięki demonstracji przyjaźni, Waga sprawia, że ​​ich świat jest wygodniejszy, harmonijny i spokojny.

Ale to nie znaczy, że Waga nie może być prawdziwymi przyjaciółmi. Są opiekuńczymi przyjaciółmi, jest z nimi ciekawie i fajnie, nie odmawiają pomocy i są gotowe do poświęceń. Ponadto nie mają sobie równych w sprawach pokojowych - umiejętnie pogodzą cię z bliskimi, z innym przyjacielem, z ukochaną osobą.

Skorpion

Skorpiony są niezwykle przyjazne. Z wieloma po prostu bawią się w przyjaźń i wykorzystują tych ludzi, i to bardzo wyrafinowanie, ale jeśli faktycznie „wybiorą” kogoś na swojego przyjaciela, to oddają mu wszystko. Przedstawiciele tego znaku zodiaku mogą być bardzo hojni i dotyczy to nie tylko bogactwa materialnego. Dają swoim prawdziwym przyjaciołom mądrość i dzielą się z nimi szczęściem. Ponadto rozwiązują te problemy, których ich przyjaciel nie ma odwagi się pozbyć.

Ponadto Scorpion zręcznie manipuluje umysłami innych, a jeśli masz szczęście stać się jego prawdziwym przyjacielem, przygotuj się na to, że okresowo będzie cię popychał do tych działań, których sam nigdy byś nie podjął, ale które są dobre dla Was. Z tymi, którzy są uważani za przyjaciół przedstawicieli tego znaku, często wszystko dzieje się dokładnie odwrotnie - są również prowokowani do działania, ale to nie jest pomoc, ale raczej nieludzkie eksperymenty.

Strzelec

Strzelcy są hojnymi przyjaciółmi. Ze względu na przyjaciela są gotowi zrezygnować z „ostatniej koszuli”, dzielić dach nad głową, jedzenie i krąg towarzyski. Przedstawiciele tego znaku zodiaku, bez próśb i przypomnień, przychodzą na ratunek w chwilach, kiedy jest to szczególnie potrzebne, ważne i cenne. To prawda, chociaż wymagają bezwarunkowego oddania. Trudno im zrozumieć, że nie zawsze można pojawić się na pierwszym telefonie, zwłaszcza jeśli sytuacja nie dotyczy czegoś poważnego, a tylko rozrywki. Po otrzymaniu odmowy Strzelcy nie obrażają się, są obrażani, żądlą, a nawet karzą wyobcowanym milczeniem.

Wystarczy jednak ich przeprosić lub pokazać, że ich potrzebujesz, ponieważ Strzelcy zapominają o kłótni i ponownie stają się Twoim prawdziwym przyjacielem. Ponadto są naprawdę dumni ze swoich przyjaciół, gotowi bronić ich nawet pięściami (to charakterystyczne również dla kobiet urodzonych pod tym znakiem) i nigdy nie zdradzą, choć nie wszystkie ich działania można uznać za piękne.

Koziorożec

Koziorożce to nieudolni przyjaciele. Jeśli mają bliskiego przyjaciela, nie wiedzą, jak się z nim zachowywać – jak okazywać swoje uczucia, co powiedzieć, żeby nie urazić. Faktem jest, że w zasadzie w ich życiu nie ma przyjaciół, ale „przydatne połączenia”. Przedstawiciele tego znaku zodiaku najczęściej wolą komunikować się z innymi z konieczności, a nie dla przyjemności. Nie rozumieją, po co marnować czas na emocje i przyjacielską pogawędkę, skoro można robić interesy, które dają praktyczny rezultat.

Dystansują się od ludzi, ukrywają przed nimi swoje uczucia i doświadczenia, ponieważ wierzą, że jeśli sami nie są zainteresowani tym, co dzieje się w duszach innych, to im takie rzeczy też nie powinny przeszkadzać. Jednak czasami Koziorożce wciąż wpuszczają kogoś do swoich serc, przyznaj, że przyjaźń istnieje, a wtedy nie znajdziesz bardziej oddanej istoty. Nawet jeśli przedstawiciel tego znaku jest nominalnie nieobecny, zawsze wie, co się z tobą dzieje i pomaga na odległość, nie oczekując od ciebie wdzięczności.

Wodnik

Wodniki są przyjazne. Z pewnością są gotowi na przyjaciół na wszystko, co opiera się na „kodzie przyjaźni” (wiesz – „przyjaciel nie zostawi cię w tarapatach, nie będzie prosił za dużo…”), ale jednocześnie robią nie przepuszczaj swoich problemów. Dla przedstawicieli tego znaku zodiaku przyjaźnie są rodzajem pracy, którą wolą wykonywać doskonale, ale nigdy nie zabierają do domu.

Ponadto nie są to osoby, od których w każdej sytuacji można usłyszeć, że wszystko będzie dobrze, pocieszające opowieści i słowa zachęty nie są ich rolą. Woleliby uderzyć cię tam, gdzie boli, niż litować się i pocieszać. I nie chodzi o to, że Wodniki są źli, po prostu wierzą, że ich obowiązkiem jako przyjaciela jest pchanie cię we właściwym kierunku, abyś nie marudził, ale wyciągał się z trudnej sytuacji. Wolą mówić prawdę, wierząc, że „jeśli przyjaciel tego nie mówi, to kto?”. I czasami boli.

Ryby

Wielu przyciąga Ryby, więc zwykle pozwalają sobie na bycie przyjaciółmi, aby nie zawieść ani nie urazić innych. Ale sami przedstawiciele tego znaku zodiaku nigdy nie będą pierwszymi, którzy nazywają osobę swoim przyjacielem, przyglądają się uważnie i przyzwyczajają się do ludzi przez długi czas. Jeśli jednak przyznają, że ktoś stał się im bliższy niż tylko przyjaciel, niosą przyjaźń przez całe życie, a przynajmniej przez wiele lat.

Ryby przychodzą na ratunek przy pierwszym wezwaniu (choć nie ruszą się bez prośby), pomagają w najtrudniejszych sytuacjach życiowych, umiejętnie łączą wcielenie „uzdrowiciela dusz” z rolą racjonalnego „rozwiązującego” ” problemów materialnych. Zawsze wiedzą, co powiedzieć, aby ich pocieszyć, i wiedzą, kiedy po prostu się zamknąć. Są wrażliwe na nastrój przyjaciół, więc zaprzyjaźnianie się z przedstawicielami tego znaku jest bardzo wygodne.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana