Koziorożec

Koziorożce nie żenią się z jakiegoś powodu, ale według obliczeń.

Ojciec 6 córek zdmuchnął świeczki na torcie. Reakcja dziewczyn jest po prostu zabawna

Mają w głowie kalkulator, na którym obliczają swoje szanse na szczęście w życiu rodzinnym z tą konkretną kobietą. A kwestia finansowa, nawiasem mówiąc, nie jest tam brana pod uwagę, bo znacznie ważniejsze są inne pytania: czy podziela światopogląd Koziorożca, czy zgadza się na kompromis, jeśli czegoś nie dzieli, i czy zamyka za nią tubka pasty do zębów? Ten ostatni jest szczególnie ważny!

Wodnik

Popularne wiadomości teraz

Wygięłam sobie palce: Tatiana Okupnik pokazała, co z nią zrobiła jej nieuleczalna choroba

Kolejna rewelacyjna przemiana Anny Kalaty

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Danuta Martyniuk dzięki swojemu synowi zdecydowała się na jeden ważny krok

Wodniki nie biorą ślubu, jeśli to możliwe. Z czego wynika prosty wniosek: jeśli Wodnik złożył ofertę, to po prostu nie miał innej możliwości. Klasyczna astrologia mówi nam, że Wodnika można zabrać na dwa sposoby: albo przez głód, albo przez piekielny cyrk, w tym sensie, że trzeba go cały czas zaskakiwać, a wtedy nie będzie chciał opuścić spektaklu. Metody są z pewnością skuteczne, ale nie jedyne możliwe: wbijanie rozgrzanych do czerwoności igieł pod paznokcie też się sprawdzi.

Ryby

Ryby biorą ślub, aby zostać pomyślnie adoptowanym. Z punktu widzenia Ryb żona powinna wziąć na siebie wszystkie obowiązki matki - karmić, poić, opiekować się, opowiadać bajki na dobranoc itd., ale jednocześnie nie mieć żadnych praw macierzyńskich: nie potrzebuje wiedzieć, gdzie Ryby wędrowały całą noc. Jednak czasami Ryby można wychłostać.

Baran

Baran wychodzi za mąż, aby rzucić chłopcom gorzałę. To znaczy, jakoś tłumaczy to sobie i przede wszystkim chłopcom: kobieta musi wyjść za mąż, kobieta jęczy, dostała, na Boga, no, ale będziemy jeść sałatki, co? W rzeczywistości Baran żeni się tylko z jednego powodu: w końcu jest zadowolony ze wszystkiego. Choć, no dobra, z dwóch powodów: w końcu jest ze wszystkiego zadowolony, a chłopcy już dawno się pobrali, jest sam jak dureń, bez zespołu.

Byk

Byk żeni się, aby założyć klan, nie mniej! Otóż ​​poprowadzić gospodarstwo domowe: wyremontować mieszkanie, zbudować letni domek, poskładać budkę dla psa i piaskownicę dla wnuków. Dobra wiadomość: Byk zamierza raz na zawsze ożenić się i nie rozważa dla siebie innych opcji. Zła wiadomość: nie ma pojęcia, jak złożyć budę dla psa, ale bardzo dobrze wie, jak wcisnąć metr sześcienny Bardzo Przydatnych Deski do typowego mieszkania na przyszłą budkę. Ogólnie rzecz biorąc, jakoś przeminie całe twoje życie rodzinne.

Bliźnięta

Główni kawalerowie zodiaku pobierają się tylko przypadkowo i z reguły bez odzyskania przytomności. W tym sensie, że mówiąc o małżeństwie i poważnych związkach, Bliźnięta mają tendencję do popadania w zawieszoną animację lub po prostu upadają i udają, że są martwe, i właśnie w tym momencie najbardziej nieszczęśliwa i uciśniona subosobowość Bliźniąt ma szansę zagłosować. I mówi coś w stylu: „Słuchaj, może czas się ustatkować?” Następnie wszystkie inne subosobowości organizują głosowanie i gorąco popierają tę wspaniałą propozycję ze wszystkich stron. Tylko po to, żeby zobaczyć, co się stanie.

Rak

Rak żeni się, by zrujnować życie jakiejś nieszczęsnej kobiecie. To znaczy, myśli sobie, że żeni się, aby uczynić ją szczęśliwą, a zatem protekcjonalną, a jednocześnie nigdzie nie naciska na niego fakt, że to nie on jest błagany o małżeństwo, ale on , chwytając nieszczęsną kobietę za rąbek stalowym pazurem, wciąga ją do Urzędu Stanu Cywilnego, mimo krzyków i na wpół przeżutego paszportu. No cóż, przez całe życie myśli, że jest najlepszym mężem na świecie. Całe moje życie, bo i tak się z nim rozwiedziesz: w końcu Rak jest głównym zodiakiem w rodzinie, tak, tak.

Lew

Lew żeni się, aby być głową rodziny i rozkazywać wszystkim, czyli rządzić, oczywiście, przepraszam. Kiedy okazuje się, że relacje międzyludzkie niewiele przypominają porządek w lwiej dumie - lwica nie wciąga tłustych antylop do paszczy mistrza i mistrza, nie pozwala założyć haremu i nie chce wychowywać lwiątek w jednej osobie - z reguły jest już za późno, żeby coś zmienić: szczerze mówiąc, w tej twojej niewoli żywią się całkiem nieźle.

Panna

Panna wychodzi za mąż z chciwości: nie żeby był gotowy, ale gdzieś w głowie ma ukryty młotek i bije alfabetem Morse'a: „Jak ta kobieta mogła gdzieś od nas nie uciec, co? Czy możemy się pobrać?" . Nasza Magiczna Kula ostrzega: Panna zawsze zgadza się z mądrą osobą, z samym sobą, to znaczy, jeśli coś zdecyduje, na pewno wypije! Na ślubie. Z Tobą. Nie, nie obchodzi go twoja opinia. I tak, łatwiej jest poślubić Pannę, niż wyjaśnić, dlaczego nie.

Waga

Jedyny znak, który bierze ślub nie tylko z wielkiej i czystej miłości, ale także dlatego, że w końcu znalazł jedyną bratnią duszę - tak, zgadza się, wszystko pisane wielkimi literami. Ogólnie rzecz biorąc, Waga jest oczywiście estetyką, ale w temacie romansu ich gust i wrodzone poczucie proporcji z reguły się zmieniają. Jednak bez względu na to, ile różowych smarków wylejesz, istota tego się nie zmieni: Waga wychodzi za mąż, ponieważ w końcu znaleźli kobietę, która może je tolerować.

35-letnia Lohan pokazała twarz bez makijażu, co bardzo zaskoczyło fanów

Skorpion

Skorpiony biorą ślub, bo odważyli się odmówić. Właściwie to jedyny sposób na poślubienie Skorpiona, więc nie mamy absolutnie nic więcej do powiedzenia. Ponadto, jeśli naprawdę zdecydowałeś się odmówić Scorpio, lepiej zacząć marudzić „Cóż, weź to, weź mnie do małżeństwa!”. W przeciwnym razie nie wysiądziesz!

Strzelec

Strzelcy biorą ślub, bo tak naprawdę dlaczego nie. Informujemy tych, którzy chcą zadzwonić do Strzelca: łatwo to zrobić, ale trzeba pamiętać, że ślub jest dla niego takim hobby. I sensowne jest poślubienie Strzelca, jeśli przed tobą rozwiódł się co najmniej trzy razy. Wtedy jest szansa, że ​​zostaniesz ostatnią żoną. To prawda, że ​​Strzelcy zawsze mówią „ekstremalne”. To znaczy, żeby tego nie zepsuć.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana