Kiedy 28-letnia Milena była w ciąży, poruszała się po mieście w którym mieszka komunikacją miejską. Kobieta nie myślała jednak, że jedna z tych podróży będzie dla niej tak bardzo bolesna.

Kiedy kobieta weszła do autobusu, od razu zaczęła rozglądać się za wolnym miejscem. W końcu dla ciężarnej każde nagłe zahamowanie autobusu może skończyć się tragicznie. Gdyby kobieta przewróciła się - zgodnie z zasadami fizyki - upadłaby na brzuch. Nie ma więc wątpliwości, że kobiecie w tym stanie powinno się ustepować miejsca w komunikacji miejskiej.

Milena do tej pory nie spotkała się z żadnym negatywnym komentarzem od innej osoby, która uważałaby, że jej bardziej należy się siedzące miejsce niż jej. Jednak tym razem było inaczej, a oburzoną osobą okazała być się sędziwa staruszka, która akurat upatrzyła sobie miejsce Mileny.

Grzecznym tonem wyjaśniłam, że nie zrobię tego, bo spodziewam się dziecka i muszę dbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Od razu poczułam na sobie kilka par oczu. Nic sobie z tego nie robiłam. Siedziałam dalej – wspomina 28-latka.

W tej chwili kilka osób zaproponowało swoje miejsce seniorce, jednak ta twierdziła, że tylko miejsce Mileny jej pasuje. Była nieugięta. Wiedziała, że Milena jest w ciąży, a mimo to postanowiła wykłócić się z nią o miejsce. Staruszka zaczęła wytykać ciężarnej, że ta została źle wychowana przez rodziców. 

Popularne wiadomości teraz

52-letnia Jennifer Aniston pokazała się bez makijażu. Jaki jest sekret jej młodości

Magda Boczarska pozuje w "stroju Ewy". Fani: " Bosko Pani tu wygląda"

Poprzednia żona Karola Strasburgera zmarła nagle w młodym wieku. Kim była i jak wyglądała?

Eksperci pokazali, jak wyglądałaby dziś księżna Diana, gdyby żyła. Wciąż byłaby niezwykle piękna

Kobieta nachyliła się nade mną i jeszcze raz powtórzyła, żebym ustąpiła jej miejsca. Ta, która siedziała obok, chwyciła mnie za rękaw tak, jakby chciała mnie stamtąd wyciągnąć. Przestraszyłam się, bo nikt się za mną nie wstawił – opowiada Milena.

28-latka poczuła, że w jednej chwilii wszyscy zwrócili się przeciwko niej, jeśli nie słownie, to ich wzrok lub brak reakcji sprawiły, że kobieta poczuła się okropnie i jak najszybciej wyszła z autobusu.

A Wy, co byście zrobili na miejscu Mileny? 

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana