23-letnia Christina Ozturk urodziła się i dorastała w Rosji. Swojego przyszłego męża o imieniu Galip poznała podczas podróży do Batumi.

Symbol, do którego przyciąga twoja Dusza, wskaże ci drogę do dobrobytu

W czasie spotkania Christina miała już jedną córkę - 6-letnią Wictorię, urodzoną w poprzednim małżeństwie. Romans pary szybko się rozwinął, pobrali się. Christina i Galip mają ambitny cel - razem wychowywać 105 dzieci.

Stopniowo małżonkowie przechodzą do realizacji swoich marzeń. Tak więc w samym tylko 2020 roku mieli 19 dzieci, na których wychowanie przeznaczają około 7 milionów rocznie. W rodzinie Christiny i Galipa przez całą dobę pracuje 16 niań. Każdy ma przy sobie 1-2 dzieci. Rodzina mieszka w dużej trzypiętrowej rezydencji znajdującej się w Batumi.

Popularne wiadomości teraz

Jak żyją teraz pięcioraczki z rodziny Artamkinów, mają już 13 lat

Znany i lubiany aktor z zarzutami. Tomaszowi O. grozi kara pozbawienia wolności

"Spałam między łóżkiem taty i jego dziewczyny": Lara Gessler wspomina swoje dzieciństwo z ojcem

Poznajesz chłopca ze zdjęcia? Dziś ma 43 lata i zna go cała Polska

Wrzesień 2021 będzie czasem sukcesu sześciu znaków zodiaku: we wszystkim będą mieli szczęście

Niedawno Ozturkowi urodziła się kolejna córka. Dziewczyna miała na imię Alena. Według matki wielu dzieci, dziecko miało problemy ze zdrowiem, było więc na oddziale intensywnej terapii. Jednak teraz wszystko uległo stopniowej poprawie i dziecko zostało wypisane do domu, ale jeszcze nie do braci i sióstr - ale do wiejskiego domu, który znajduje się niedaleko szpitala, gdzie warto iść natychmiast, jeśli stan dziecka się pogorszy.

„Alena została w końcu wypisana do domu, ale nadal jesteśmy pod ścisłą kontrolą lekarską. Była w szpitalu na oddziale intensywnej terapii, nie mogłem być obok niej, bo nikt nie był wpuszczany, nawet moja matka. Resuscytacja, sterylny obszar - nie można dopuścić ani jednego drobnoustroju ani wirusa!

Zbyt długo zmagamy się z tymi trudnościami, ale niestety jeszcze się nie skończyły. Jest bardzo duży plus - w końcu pozwolono nam wrócić do domu, ale nie do Batumi, tylko do Stambułu. Bo nie możesz być daleko od szpitala, żeby się spakować i udać na oddział w krytycznym momencie. Teraz jesteśmy poza miastem w naturze, gdzie jest świeże powietrze, co powinno być dobre dla dziecka ”- podpisała pierwsze zdjęcia z dzieckiem Ozturkiem.
 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational