Niemowlę w niemowlęctwie musiało w rzeczywistości sama walczyć o życie, ponieważ jej rodzice zostawili ją, by sama sobie radziła w opuszczonym domu.

Kilka dni po takim „odosobnieniu” płacz dziecka usłyszeli sąsiedzi i postanowili wezwać policję. Policjanci byli zdumieni, że po przybyciu na miejsce zdarzenia zobaczyli samotne małe dziecko w ciemności i zimnie.

Wzloty i upadki: w jakim wieku różne znaki zodiaku mogą radykalnie zmienić Twoje życie

Dziewczyna była wychudzona i wymagała pomocy medycznej. Lisa została natychmiast wysłana do najbliższego szpitala. W tym czasie policja zaczęła szukać rodziców dziecka, ale im się to nie udało.

Popularne wiadomości teraz

Podobna do taty czy mamy? Aktorka Tamara Arciuch pokazała swoją córkę

68-letnia kobieta zaśpiewała stary hit, więc sędziowie wyskoczyli ze swoich miejsc

Wybierz z obrazka jednego mężczyznę, a przekonasz się jaki jest twój typ faceta. Możesz się zdziwić

Kenza Zouiten to kobieta, która ma najprzystojniejszego męża na świecie. Tak uważają jej fanki

W tym samym czasie Inna, matka jednego z małych pacjentów szpitala, w którym leczyła się Liza, ponownie odwiedzając syna, usłyszała płacz z sąsiedniego pokoju. Kobieta podeszła do Lisy i zobaczyła ją samą, siedzącą na łóżeczku. Serce kobiety zamarło i zaczęła najpierw przynosić dziewczynie zabawki i jedzenie.

Jak wyglądała Meryem Uzerli przed „Wspaniałym stuleciem”

Po tygodniu takich wizyt Lisa została zwolniona i wysłana do sierocińca, a Inna dowiedziała się o tym po jej wysłaniu. Sama kobieta dorastała już z dwoma synami, ale spotkanie z dzieckiem nie dało jej spokoju.

Niemniej jednak Inna natychmiast po tym, jak dowiedziała się o wysłaniu Lisy do sierocińca, natychmiast tam pojechała. Bez wahania złożyła wniosek o adopcję Lisy, choć sam proces nie był łatwy. Dziewczynka została adoptowana w nowej rodzinie i otoczona jej troską i miłością.

W ten sposób zaczęła się trochę otwierać na ten świat, bo wcześniej była bardzo nieśmiałym dzieckiem. Inna postanowiła wysłać ją do tańca i tym samym dała dziewczynie swoje hobby. Została zwyciężczynią wielu konkursów, w tym piękności.

Po tym, jak historia dziewczynki stała się znana wszystkim, dzięki mediom, jej biologiczna matka postanowiła się pojawić. Ale sama Lisa odmówiła spotkania się z nią, ponieważ Inna jest naprawdę kochającą matką, chociaż sama jej nie urodziła.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com


Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana