Dziewczyna o anielskiej twarzy i jasnoniebieskich oczach wygląda jak bohaterka bajki.

Pięć znaków zodiaku jest bardziej podatnych na oszukanie niż inne: są gotowi zrobić wszystko dla swoich celów

Uczestniczy w pokazach mody i działa w reklamie, tworzy obrazy i działa charytatywnie. Jej historia również wygląda na cud, ponieważ zanim Zoya stała się znana na całym świecie, dorastała w sierocińcu. Opowiadamy historię dziewczyny o wielkim sercu.

Krewni ją porzucili

Zoya urodziła się w 2011 roku w Kemerowie. Dziewczyna została wcześnie osierocona. Jej matka zmarła podczas porodu, a w kolumnie „ojciec” była kreska. Dziecko miało problemy zdrowotne od urodzenia. Babcia nie mogła zabrać Zoyi, a dziewczyna trafiła do sierocińca.

Popularne wiadomości teraz

Kiedy twój taniec jest lepszy niż wszystkie inne. Dziecko zaskoczyło wszystkich na lekcji tańca

Emocjonalny spór między małą dziewczynką a jej ojcem. Mamy nadzieję, że wszystko zrozumiał

Marta Manowska chwali się partnerem "Myślę, że to ten jedyny"

Tygrys Wodny przynosi dobrobyt: pięć znaków zodiaku czeka fantastyczny rok

Cuda zaczęły się, tak jak powinny, niespodziewanie. Dziewczynę przypadkowo zobaczył uczestnik popularnego programu „Co? Gdzie? Kiedy?" Nikita Starun. Ekspert pomógł nakręcić ankietę wideo, która została opublikowana w Internecie.

Fabuła o Zoi „zahaczyła” Tatianę i Denisa Kukuszkina z tatarskiego miasta Zainsk. Ich zamożna rodzina miała już czworo dzieci – własne i adoptowane. Tatyanie udało się połączyć stanowisko dyrektora handlowego fabryki słodyczy z wychowaniem dzieci.

Kobieta powiedziała, że ​​widziała niezwykle piękną dziewczynę i nie mogła o niej zapomnieć. Zaskakujące było to, że taka księżniczka nie została jeszcze przyjęta do rodziny.

Przybrana mama bała się choroby Zoe

Kukushkinowie zaczęli działać. Tatiana dowiedziała się, jakie dokumenty są wymagane do adopcji i rozpoczęła maraton przez urzędy. Okazało się, że nie jest to tak trudne, jak się początkowo wydawało. W międzyczasie nie zapomniała sprawdzić ankiety, bała się, że nie zdąży, a Zoya zostanie zabrana.

Po zebraniu wszystkich dokumentów Kukuszkini skontaktowali się z administracją sierocińca, w którym dziewczynka się wychowała. Tatiana została uczciwie ostrzeżona, że ​​Zoya ma czwartą grupę zdrowia i całą listę poważnych chorób. Informacja była tak szokująca, że ​​doświadczona matka z wieloma dziećmi rozłączyła się ze zgrozą.

Strach szybko minął, ale chęć adopcji niezwykłej dziewczyny pozostała. Poza tym bilety zostały już kupione.

Dziewczyna została zabrana przez inną rodzinę

Tym razem podróż się nie powiodła: Tatiana trafiła do szpitala z najmłodszym synem. I nagle gorzkie wieści: Zoję zabrała kobieta z Moskwy. Tatiana płakała, wezwała wszystkie władze z prośbą o zwrócenie jej dziecka. Była już zdesperowana, żeby zobaczyć dziewczynę, próbowała spojrzeć na profile innych dzieci, ale wszyscy wydawali się obcy.

Cztery znaki zodiaku, które nie będą mieli szczęścia do 10 października

Ale wkrótce Zoya wróciła do sierocińca. Tatiana była tak szczęśliwa, że ​​nawet nie wyjaśniła powodu. Mój mąż wyjechał prosto z podróży służbowej do Kemerowa. Denisowi przekazano wszystkie diagnozy Zoyi, szczegółowe instrukcje dotyczące jej leczenia i imponujący pakiet leków.

W samolocie spojrzeli z ukosa na dziwną parę. Zoya radośnie rzuciła się między siedzenia, a świeżo upieczony tata nie mógł jej uspokoić. Ponadto dziewczyna okresowo pytała, czy jest jej tatą i gdzie jest jej matka.

Tatiana poznała swojego męża i Zoyę na lotnisku. Dziewczyna podbiegła do niej i natychmiast powiedziała do niej „Mamo”. Kukuszkini mówili, że nie ma trudności z przyzwyczajeniem się. Zoya szybko się przystosowała i znalazła wspólny język ze wszystkimi członkami rodziny. To prawda, że ​​choroby też dały się odczuć. Dziewczyna miała problemy z pamięcią, długo myliła tatę z mamą i nie pamiętała w żaden sposób, że nie można rysować na ścianach.

Przypadkowo została modelką

Otaczający ludzie często mówili, że taka piękna dziewczyna musi „być modelką”. Ma na to wszystkie dane: jasny wygląd, fotogeniczność, otwarty i spontaniczny charakter, naturalny urok.

A potem znowu zdarzył się cud. W sklepie do dziewczyny podszedł mężczyzna, który okazał się słynnym fotografem Aleksandrem Wasiliewem. Zrobił kilka zdjęć i zaprosił dziewczynę na casting i tak Zoe rozpoczęła swoją podróż do świata mody. Zauważono niezwykłą dziewczynę. Ofert nie było końca. Zoya reklamowała markę Disney, reprezentowała Twoją markę, modne buty „Rendezvous”, stały się twarzą europejskiej firmy Junona Fashion House.

Według Tatyany Kukushkiny Zoya błyszczy na podium, znalazła swoje powołanie. Dziewczyna lubi sama wymyślać modne obrazy. Razem z mamą stworzyli markę Zoykukushkina i opracowują nowe kolekcje.

Ale Zoya to nie tylko „dziewczyna ze świata mody”. Wielokrotnie pytała matkę, jak pomóc innym dzieciom z domów dziecka znaleźć rodziny. Na sugestię młodej projektantki organizowane są pokazy charytatywne, z których pieniądze przeznaczane są na rozwój Fundacji Change One Life. Nawiasem mówiąc, Zoya nie konkuruje z innymi modelkami, ale jest przyjaciółkami.

Zoya Kukushkina zagrała w teledysku społecznościowym z aktorem Siergiejem Bezrukowem, który również wykonuje dużo pracy charytatywnej. Dziewczyna nie gra przed kamerą, ale po prostu opowiada swoją niezwykłą historię z dobrym zakończeniem. I to właśnie te przykłady budzą nadzieję i przekonanie, że ten świat nie jest beznadziejny.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational