Statystyki uparcie mówią, że w małżeństwie mężczyzna jest prawie zawsze starszy od kobiety.

Dziewczyna rozpoznała bezdomnego kolegę z klasy i wyleczyła go. I tak się zmienił

A w jednej trzeciej przypadków różnica ta wynosi tylko jeden rok. Co według naukowców jest doskonałą różnicą dla szczęśliwego małżeństwa. Ale różnica ponad 20 lat jest niezwykle rzadka i takie rodziny szybciej się rozpadają. Bohaterowie tego artykułu postanowili pójść wbrew statystykom, ponieważ ich różnica wieku wynosi około 40 lat. Powiemy ci, jak teraz żyją w małżeństwie.

Nie polubili się od razu Victoria ma teraz 31 lat, a jej mąż Boris Rosenberg 70. Ich małżeństwo trwa już prawie 10 lat, mają córkę i synów bliźniaków.

Wictoria tak mówi o związkach:

Popularne wiadomości teraz

Małgorzata Rozenek - Majdan zagrożona. Jedna z uczestniczka nie przebiera w środkach

Rząd planuje prezent finansowy dla emerytów w nowym roku. Co to będzie?

Mama weszła do kuchni i zobaczyła, jak jej córeczka tańczy. Piękne i zapalające

Wybierz z obrazka jednego mężczyznę, a przekonasz się jaki jest twój typ faceta. Możesz się zdziwić

„Po tylu latach małżeństwa nadal chcemy ze sobą rozmawiać i zawsze mamy o czym rozmawiać”.

Ich związek rozpoczął się od znajomości biznesowej. Victoria jest dziennikarką ruchu publicznego O Odrodzenie Uralu, a Boris był szefem jednego z regionalnych oddziałów. Kiedyś musiała przeprowadzić z nim wywiad, do którego nie miała czasu się przygotować. Pytania okazały się zbyt trywialne, a Boris Rosenberg postanowił trochę się z nią drażnić. Wiktoria wspomina:

„Jaka to miłość! Przyszedłem do niego na rozmowę kwalifikacyjną, a on cały czas się ze mnie śmiał. Na pytanie odpowiadał pytaniem lub, co gorsze, udzielał jednosylabowych odpowiedzi. Pamiętam też, że wtedy chciałam zrozumieć, dlaczego pozornie adekwatna osoba zachowuje się tak dziwnie ”.

Pierwszy pocałunek w czubek głowy

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale pojawiła się sympatia. Czasami krzyżowały się ścieżki na imprezach i stopniowo stawały się przyjaciółmi. Nie było wówczas mowy o jakimkolwiek związku romantycznym, ponieważ Victoria była nadal mężatką, a Borys dopiero niedawno stracił żonę, z którą był żonaty od 33 lat. To prawda, że ​​związek Vicki pękał w szwach.

„W tym czasie zrozumiałam już, że mój mąż jest osobą, z którą nie mogę być razem przez całe życie”.

„Wtedy byliśmy tylko znajomymi bez konotacji. Pamiętam, że byłam bardzo zmarznięta, stałam i trząsłam się. Boris Jakowlewicz zarzucił mi kurtkę na ramiona, a potem po ojcowsku pocałował czubek mojej głowy - to był nasz pierwszy pocałunek.

Rodziny zakochanych reagowały inaczej

Po rozwodzie Victoria nie od razu rzuciła się w ramiona Borysa Jakowlewicza. Przez chwilę próbowała żyć swobodnie, a Rosenberg, zdając sobie sprawę z różnicy wieku, próbował stłumić współczucie.

„Oczywiście utrudniałem rozwój tych relacji. Mam wnuczkę w jej wieku! Kiedy spotkaliśmy się z rodzicami, powiedziałem im, żeby rozmawiali z córką, żeby z nią porozmawiali. Na co powiedzieli: „Jeśli ona czuje się dobrze, to my jesteśmy dobrzy”. Na to i zdecydowałem ”.

Ale dzieci samego Borysa Jakowlewicza zareagowały na to nie tak pozytywnie. Wnuczka nie rozmawiała z nim przez kilka lat.

„Powiedziałem, że mam inne plany. Mam dziecko... Płakała. Pytam, dlaczego rozwiązujesz dla mnie moje problemy? Przepraszam, nie uważam się za starą, chcę żyć swoim życiem. Prawdopodobnie byłem obrażony, że nie dałem jej mieszkania ”.

A córka nawet nie przychodzi z wizytą.

"Nie rozmawiamy. To dla mnie trudne. Dlaczego nie mogą zrozumieć, że ich tata może być znowu szczęśliwy?”

Jak wyglądała księżna Diana w wieku 18 lat: rzadkie zdjęcia zostały ujawnione w USA

Szukam kompromisów Różnica wieku to także inny światopogląd i różne gusta. Ale para próbuje znaleźć kompromisy. Mieszkają więc w okolicy, której Victoria nie lubi, a Boris Jakowlewich toleruje miłość swojej żony do piosenek.

Wolą skupić się na rzeczach, które oboje kochają. Lubią chodzić razem do kina i teatru, przebywać na łonie natury i po prostu komunikować się ze sobą. Czasami Victoria jest pytana, czy boi się, że jej mąż umrze przed nią. Dziewczyna odpowiada na to w następujący sposób:

„W Trekhgornych mężczyzna zmarł na raka, miał 30 lat z pensem. Młoda żona została sama z trójką dzieci, najmłodsze ma zaledwie kilka miesięcy. W ogóle nie pobierajmy się! Nikt nie jest ubezpieczony na wypadek śmierci”.

Błagała córka

Victoria uważa narodziny córki Ewy za prawdziwy cud.

„Boris Jakowlewicz i ja pojechaliśmy na wakacje do Bułgarii, potem chciałam pojechać do zamku Drakuli w Rumunii, ale uległam. Poszedłam do klasztorów. W tym ostatnim modliłam się do cudownej ikony i wkrótce wszystko się wydarzyło ”.

Według Victorii spacerując z dzieckiem przechodnie często mylą ich i Borysa z córką i dziadkiem. Dziewczyna mówi, że gdy Ewa zacznie zadawać pytania, powie jej:

„Księżniczki poślubiają książąt, a twoja matka od razu poślubiła króla”.

Po kolejnych kilku latach… Urodzili się dwaj synowie, Mark i Daniel, więc teraz są dużą rodziną.

Zdał test wykrywacza kłamstw

Ale nie wszystko było tak dobre w ich małżeństwie. Pojawili się na Channel One, w programie Dmitrija Shepelewa „Właściwie”. Boris wątpił w lojalność swojej żony i wierzył, że jego córka Ewa nie urodziła się z niego, ponieważ w młodości zdiagnozowano u niego niepłodność. Żonie udowodniono, że jego wątpliwości były bezpodstawne, chociaż Victoria była wtedy bardzo urażona przez Borysa.

Nierówne małżeństwo pomogło zbudować karierę

Po tym, jak stały się znane w całym kraju, pary z podobnymi problemami zaczęły zwracać się do Victorii. Początkowo odmówiła pomocy, ponieważ uważała się za niewystarczająco kompetentną w tej sprawie. A potem postanowiłem iść na studia jako psycholog. Teraz dziewczyna pracuje w regionalnym szpitalu klinicznym w swoim rodzinnym mieście.

Ludzie wokół nich najczęściej traktują swój związek negatywnie. Viktorię oskarża się o komercję, a Borysa o to, że zbyt szybko zapomniał o swojej zmarłej żonie i starej rodzinie. Wiele osób wierzy, że nie może być miłości w różnicy 40 lat. Chociaż są tacy, którzy uważają, że najważniejsze jest to, że kochankowie są dobrzy.

Para nadal żyje szczęśliwie, pomimo tak kolosalnej różnicy wieku i opinii innych. A wszystko dlatego, że wszystkie te konwencje są zupełnie nieistotne dla prawdziwej miłości, najważniejsze jest wzajemne zrozumienie i umiejętność znajdowania kompromisów.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana