Spotkali się dopiero w 2013 roku, dopóki jeden z nich nie odpowiedział na wpis drugiego na Facebooku.

Co rozczarowuje mężczyzn każdego znaku zodiaku

Potem dziewczyny postanowiły spotkać się w barze w New Haven, gdzie Tinnetti pracowała jako gospodyni. Od razu znalazły wspólny język i nie bez powodu, bo później okazało się, że są siostrami.

Koleżanki dowiedziały się, że są siostrami

Kobiety natychmiast znalazły wspólny język i wiele wspólnego: obie kochały tatuaże i były jasnymi osobowościami. Teneti zauważyła, że ​​Madison miała na swoim ciele flagę Dominikany, tak jak ona, ale wtedy niczego nie podejrzewała. Oprócz wspólnych zainteresowań mieli niezwykłe podobieństwa w wyglądzie. Później koledzy i przyjaciele zaczęli to zauważać i zwracać coraz większą uwagę.

Popularne wiadomości teraz

Syn aktora wyjawił prawdę o stanie zdrowia Jerzego Stuhra

Nie miał czerwonych włosów i kolczyków: Michał Wiśniewski opublikował zdjęcie z młodości (FOTO)

Dziewczyna na TikToku opowiedziała, jak naprawdę wygląda wizyta w „Pytaniu na śniadanie”

Zdrada w związku: astrolodzy nazwali cztery niewierne znaki zodiaku

Tinetti i Madison potraktowały to jako żart, ale w środku były pewne wątpliwości. To zmusiło ich do weryfikacji metryk, ale były różne miejsca i rodziny biologiczne. Nawet po tym dziewczęta przeszły dokładniejszą analizę i zdały sobie sprawę, że dokumenty jednej z nich zostały sfałszowane, a dzieci faktycznie adoptowane w ciągu jednego dnia.

Jeszcze zanim jej przyjaciele zaczęli badać sprawę, Madison odnalazła swoich biologicznych rodziców, którzy również byli wymienieni w dokumentach Tinetti. Dziewczyna zadzwoniła do ojca, aby dowiedzieć się, czy mają kolejne dziecko, które oddali do adopcji. Mężczyzna potwierdził te informacje.

Test kobiecości i atrakcyjności: jaką sukienkę lubisz

Następnie Tinetti i Madison postanowili przeprowadzić test DNA, aby upewnić się, że to nie pomyłka. W styczniu Julia Tinetti obudziła się na wiadomość od swojej bliskiej przyjaciółki Cassandry Madison, która zastanawiała się, czy wyniki zostały już otrzymane. Tinetti sprawdziła pocztę i zobaczyła nowy list. Podążyła za linkiem i była oszołomiona. Wtedy Madison, która pracuje jako asystentka chirurga, zadzwoniła i powiedziała zdanie, które zmieniło życie jej przyjaciół:

Siedzisz? – spytała Tinetti. "My siostry!"

Nowa rodzina

Ta historia wydaje się oszałamiająca, znacznie wzmocniła związek dziewcząt. Madison postanowiła przedstawić Tenetti biologiczną rodzinę, którą udało jej się znaleźć wcześniej. Skontaktowała się z ojcem i dowiedziała się, że jej matka zmarła cztery lata temu. Dziewczynki mają również 1 starszego brata i 6 młodszego rodzeństwa.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana