Mieszkaniec brytyjskiego miasta Middlesbrough, Joe Allan, który ma 12 dzieci, 37 wnuków, 50 prawnuków i dwoje prawnucząt, obchodził 100. urodziny i powiedział, że sekretem jej długiego życia jest „szczęśliwy nastrój ”, pisze Daily Mail.

Niespodziewane pary celebrytów, o których prawdopodobnie nie wiedziałeś

Ponieważ w czasie II wojny światowej pracowała w fabryce amunicji w Aycliffe w hrabstwie Durham i sprawdzała, czy nie ma wadliwych kul, w swoim przemówieniu gratulacyjnym burmistrz Andy Preston oficjalnie uznał ją za „Anioła Aycliffe”, przedstawił stosowny dyplom i medal oraz podziękował za jej wkład w zwycięstwo w Europie.

„Te kobiety nie były celebrowane ani rozpoznawane zbyt długo, ale dzieje się to teraz, ponieważ musimy opowiedzieć historię wysiłków, jakie ludzie tacy jak Joe włożyli, aby wesprzeć dzielnych żołnierzy, którzy walczyli. niesamowita robota. to, co zrobili Joe i inni, uratowało wiele istnień. Nadszedł czas, aby docenić wysiłki wszystkich Aniołów Eucliffe podczas wojny, które pomogły zmienić bieg historii Europy na lepsze – powiedział Preston.

Popularne wiadomości teraz

Nie starzeją się. Top 5 kobiet według znaku zodiaku, które wyglądają młodo w każdym wieku

Te znak zodiaku będzie głównym szczęściarzem 2022 roku: wszyscy będą mu zazdrościć

Gdzie zapomniała biustonosza? Aktorka Wiktoria Gąsiewska zaprezentowała się przed fanami w odważnym stroju

Na bycie matką nigdy nie jest za późno: jak wygląda teraz życie kobiety, która po raz pierwszy urodziła w wieku 66 lat?

Jo miała nadzieję, że będzie świętować swoje setne urodziny z całą rodziną, ale pomimo odwołania planowanego przyjęcia z powodu ograniczeń Covid, czuła się tego dnia wyjątkowo. Kobieta otrzymała od królowej kartkę z życzeniami, a także pocztówki i wiadomości wideo od członków rodziny z Kanady, Stanów Zjednoczonych i Australii.

Całkowite zaćmienie Słońca 4 grudnia 2021

Jo mieszkała ze swoim mężem Davem przez 61 lat, aż do jego śmierci w 2005 roku. W małżeństwie urodziło się osiem córek i czterech synów. Jej pierwsze dziecko ma teraz 77 lat.

„Mama zawsze była najbardziej kochającą, interesującą i energiczną matką, zawsze w ruchu, stawiając nas, dzieci na pierwszym miejscu, a siebie na ostatnim”, mówi najstarsza córka urodzinowej dziewczyny, Polina.

Zamiast prezentów urodzinowych Jo poprosił przyjaciół i rodzinę o przekazanie darowizny na cele charytatywne Our Hospitals na leczenie udaru w James Cook University Hospital, gdzie Dave był pod opieką aż do jego 82-letniej śmierci. Na konto wpłynęło już ponad 1500 GBP.

Joe mieszka teraz w domu opieki w Lintorpe na obrzeżach miasta. Zapytana, jaki jest sekret jej długowieczności, odpowiedziała:

„To naprawdę nie jest tajemnica, ale naprawdę uważam, że ważne jest, aby mieć radosny nastrój i starać się nie martwić”.

Jedyne, co ją teraz denerwuje, to brak możliwości podróżowania. Jo mówi, że może nie zostało jej wiele czasu.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana