Jej siostra, która zmagała się z niepłodnością i była zdecydowanie przeciwna adopcji, miała dwoje dzieci. Ludzie zalecają wezwanie policji.

Horoskop tarota na grudzień 2021 roku: co obiecują karty do każdego znaku

Autorka przyznaje, że sytuacja zaskoczyła wszystkich bliskich. Siostra nie powiedziała, że ​​jest w ciąży. Po kilku ostrożnych pytaniach zablokowała prawie wszystkich krewnych w sieciach społecznościowych.

Moja siostra od lat zmaga się z niepłodnością. Ona i jej mąż pobrali się w wieku 16 lat i próbowali począć dziecko w wieku 18 lat. Lekarze powiedzieli, że nie będzie miała dzieci – wyjaśnia autorka.

Siostra nie zamierzała adoptować

Popularne wiadomości teraz

Tego nikt się nie spodziewał. To był główny powód rozpadu ich małżeństwa

Kot-gigant pobije rekord świata: zdjęcia tego zwierzaka wywołują u dzieci zachwyt

Przygotuj się na globalne zmiany! Te 4 znaki zodiaku wstrząsną życiem w lutym

Nie starzeją się. Top 5 kobiet według znaku zodiaku, które wyglądają młodo w każdym wieku

Siostra, podobnie jak jej mąż, była stanowczo przeciwna adopcji. Mogli godzinami rozmawiać o potrzebie zakazania jej na poziomie legislacyjnym. Para próbowała przeprowadzić sztuczne zapłodnienie, ale to nie pomogło. Krytykowali także macierzyństwo zastępcze.

Wszystko zaczęło się dziesięć miesięcy temu. Siostra poinformowała następnie na Instagramie, że ma córkę. Z biegiem czasu, gdy dziecko zaczęło dorastać, wszyscy zauważyli, że dziecko w ogóle nie wygląda jak rodzice.

„Mimo to nic nie powiedzieliśmy, bo genetyka może być dziwna. Myślałem, że właśnie adoptowała dziecko i zmieniła zdanie” – mówi autorka.

Cztery miesiące później zdarzyła się kolejna niespodzianka. Krewny był ostrożny.

Siostra ponownie rozbawiła swoich obserwujących na Instagramie, że ma teraz syna. Krewny był zaskoczony nieoczekiwanym niuansem: kobieta poinformowała, że ​​jest w drugim trymestrze ciąży. I wyjaśniła, że ​​to jej pierwsza udana ciąża. Oznacza to, że będzie miała trzecie dziecko. Ale nikt nie rozumiał, skąd wzięły się poprzednie.

W tym samym czasie kuzynka zapytała kobietę, czy adoptowała poprzednie dzieci. Ale, co zaskakujące, powiedziała twierdząco, że nigdy by tego nie zrobiła.

Niespodziewane pary celebrytów, o których prawdopodobnie nie wiedziałeś

Więc w zeszłym tygodniu zapytałam ją, skąd pochodzi jej dwoje dzieci. Na pewno nie są nią. A jeśli nadal agresywnie udowadnia, że ​​adopcja jest zła. Więc jak ona miała dzieci w ogóle?.. Cała rodzina mnie wspiera, bo jesteśmy naprawdę podekscytowani tym, skąd, staruszku, te dzieci pochodzą” – nie rozumie autor.

Siostra i jej mąż byli obrażeni tym pytaniem. Nie rozumieją, dlaczego krewni nie są dla nich szczęśliwi, ale wręcz przeciwnie, zaczynają naciskać. Para zablokowała większość swoich krewnych w sieciach społecznościowych, a teraz nikt nie rozumie, co dalej. Użytkownicy Reddit byli zszokowani tą sytuacją:

Skąd wzięli te dzieci? Ukradli je? Żadnych dramatów, ale jeśli nie mają logicznych odpowiedzi, zadzwoń na policję.

Myślę, że dobrze zrobiłeś, pytając o dzieci. Ale może to tylko surogacja… Sama powiedziałaś, że genetyka to dziwna rzecz. Może nie bierze pod uwagę dawstwa komórek jajowych lub nasienia wraz z „adopcją” macierzyństwa zastępczego.

Biorąc pod uwagę jej stanowisko i fakt, że adopcja/macierzyństwo zastępcze trwa latami, byłabym bardzo zaniepokojona tym, gdzie i jak znaleźli te dzieci. Dobrze jest zapytać, skąd mieli dzieci, skoro nie była w ciąży.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana