Lekarze, którzy nie spodziewali się niczego niezwykłego, nie wiedzieli jeszcze, że będą mieli do czynienia z wyjątkowym przypadkiem.

Prosty test pokaże, co przyszłość przyniesie każdemu! Pomogą w tym zwykłe zdjęcia

Kiedy lekarze badali rodzącą kobietę, początkowo byli po prostu zdezorientowani: była w siódmym miesiącu ciąży, ale coś dosłownie wyciskało dziecko.

Zagadka szybko stała się jasna: 25-letnia Olena Sedova spodziewała się trojaczki. Dwie górne dziewczyny dosłownie wypchnęły swoją siostrę własnym ciężarem. Przez kilka dni Olena czuła dziwny ruch w brzuchu, ale miała nadzieję, że poród nie nadejdzie szybko.

Mała Luceria urodziła się w siódmym miesiącu. Malutka i słaba, ważyła tylko 950 gramów. Dziewczynkę natychmiast umieszczono w inkubatorze, a lekarze przygotowali narodziny dwóch kolejnych dzieci. Ale tutaj, ku wielkiemu zaskoczeniu lekarzy, skurcze Oleny ustały.

Popularne wiadomości teraz

Chłopiec maszerował przed królewską strażą. To, co zrobił żołnierz, jest po prostu niewiarygodne

Wyjątkowa propozycja dla Edyty Górniak. Ten występ pozwoli jej wrócić do korzeni

Kobieta urodziła niezwykłe trojaczki. To pierwszy raz w praktyce medycznej. Zdjęcia

Poprzednia żona Karola Strasburgera zmarła nagle w młodym wieku. Kim była i jak wyglądała?

Lekarze musieli dokonać trudnego wyboru. Zwykle, jeśli bliźnięta rodzą się z długą przerwą, godzinę później poród jest sztucznie stymulowany. Ale tym razem eksperci powątpiewali: obie dziewczynki były jeszcze mniejsze od ich siostry. Na tak wczesnym etapie po prostu nie mogli przetrwać. A potem lekarze postanowili poczekać.

Jak udekorować choinkę w niestandardowy sposób: ciekawa sztuczka na życie

Aby nie narażać zdrowia dzieci, Olena musiała pozostać w łóżku. Nie mogła nawet przytulić swojej starszej dziewczyny. Kobieta tak bardzo martwiła się o swoje dzieci, że starała się jak najmniej ruszać. Tak minął dzień, dwa, tydzień… dwa tygodnie. Trzy… Lekarze już prosili o radę kolegów na całym świecie – w ich praktyce nie było nic takiego.

38 dni później, kiedy mała Luceria urosła do 1,5 kg, Olena nagle poczuła się bardzo słaba i niespokojna. Lekarze ponownie zbadali kobietę i uznali, że nadszedł czas. Tego samego dnia urodziły się dwie piękne i zdrowe dziewczynki - Zlata i Stefania. A Olena w końcu mogła trzymać troje swoich dzieci przy piersi.

Półtora roku później Luceria, która przy urodzeniu była dwa razy mniejsza od swoich sióstr, nie ma sobie równych: wszystkie trzy są zdrowe, aktywne i gotowe na nowe niezwykłe osiągnięcia.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana