Jeszcze trudniej zdać sobie sprawę, że nie wszystkie małe dzieci gubią się w sytuacjach krytycznych. Czteroletnia bohaterka tej historii poradziła sobie ze wszystkimi próbami!

Ta para pokazała swoje niezwykłe córki! Ich wygląd może przyciągać wzrok

Karina Chikitova mieszkała na wakacjach we wsi Olom w Jakucji. W przedostatni dzień lipca bawiła się ze swoim szczeniakiem Naydą i uciekła w kierunku lasu. Dziewczyna nigdy nie wróciła do domu, a krewni wszczęli alarm.

Początkowo matka myślała, że ​​dziewczynkę zabrał jej ojciec, który pilnie wyjechał do sąsiedniej wsi, by ugasić pożar. Kilka dni później Talina Chikitova dowiedziała się, że nigdzie nie zabrał Kariny ... Dochodzenie natychmiast otworzyło sprawę na podstawie artykułu. Nikt nie wierzył, że dziewczynka wraz ze swoim ukochanym psem może po prostu zniknąć.

Opiekunowie psów przybyli na miejsce zdarzenia, a Talina doznała ataku serca z powodu stresu. Dwudziestojednoletnia dziewczynka została przewieziona do Jakucka. Przeczesywanie lasu trwało bez niej. Nie było nadziei, że Karina zostanie odnaleziona żywa. Wszystko pogarszały niedźwiedzie, które spotkały się w niewielkiej odległości od wsi.

Popularne wiadomości teraz

I nawet nie chcę skarcić: 15 zdjęć niegrzecznych zwierzaków, na które nie możesz się złościć

Eksperci stworzyli portrety dzieci z rodziny królewskiej. To właśnie tak będą wyglądać jak dorosną

Agnieszka Woźniak-Starak z nową fryzurą. W takim wydaniu wygląda jak 15-latka

Anna Mucha w odważnym stroju. Aktorka pokazała się w "stroju Ewy", wszyscy są zachwyceni krągłościami

Dziewczyna
Dziewczyna
Dziewczyna

Ratownicy przeczesali trzydzieści kilometrów gęstego lasu jakuckiego. Ale nie znaleziono śladu dziewczyny. Dziewiątego dnia miało miejsce pierwsze niesamowite wydarzenie. Szczeniak Kariny, Naida, przybiegł do wioski. Cierpiała na odwodnienie i prawie nie żyła. Pojawiła się jednak nadzieja na ocalenie Kariny.

Dwunastego dnia po zniknięciu wyszukiwarki zauważyły ​​ślady małych stóp. Poszli więc do zmęczonej, pogryzionej przez komary Kariny. Ukryła się w gąszczu trzcin nad brzegiem rzeki Biryuk. Na widok dorosłych dziewczyna mogła tylko płakać i wyciągać do nich ręce.

Sprawdź przez 1 minutę. Wybór człowieka pomoże ustalić miejsce danej osoby w społeczeństwie

Dziewczyna zdołała dojść do siebie po tej trudnej przygodzie. Lekarze powiedzieli: „Karinie pokazywane są ćwiczenia fizjoterapeutyczne, zajęcia z psychologiem i odpoczynek. Polecono nam komunikować się z dziewczynką jak ze zwykłym dzieckiem. Mama jest w pobliżu, czasem wydaje się, że potrzebuje więcej rehabilitacji.”

Historia Chikitovów wstrząsnęła regionem. W Jakucku wzniesiono pomnik dzielnej dziewczynki i jej psa. Napisano książkę o tym, jak Karina przeżyła w lesie. Pracując nad nim okazało się, że mądra dziewczyna robi wszystko, aby przeżyć: wybrała miejsce na wygodniejsze łóżko, zrywała trawę do spania na niej i szukała jadalnych jagód.

Dziewczyna
Dziewczyna
Dziewczyna

Teraz w życiu Kariny Chikitovej wszystko jest w porządku. Studiuje w Jakucku, w szkole choreograficznej. Jako nastolatka Karina marzy o zostaniu baletnicą, aby wystąpić w Jeziorze łabędzim.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana