Ale Elena musiała przejść przez to, czego nie chcesz powiedzieć wrogowi…

Pięciu miliarderów, których dzieciństwo było biedne

Karetka pogotowia zawiozła młodą ciężarną kobietę do jednego ze szpitali w ukraińskim mieście Dniepr. Lekarze, którzy nie spodziewali się niczego niezwykłego, nie wiedzieli jeszcze, że będą mieli do czynienia z wyjątkowym przypadkiem. Kiedy lekarze badali rodzącą kobietę, początkowo byli po prostu zdezorientowani: była w siódmym miesiącu ciąży, ale coś dosłownie wyciskało dziecko.

Zagadka szybko stała się jasna: 25-letnia Olena Sedova spodziewała się trojaczki. Na górze znajdowały się dwa inne, jeden na dole. Dwie górne dziewczyny dosłownie wypchnęły swoją siostrę własnym ciężarem. Przez kilka dni Elena czuła dziwny ruch w brzuchu, ale miała nadzieję, że poród nie nadejdzie szybko.

Niestety w siódmym miesiącu narodził się mała Likeria. Malutka i słaba, ważyła tylko 950 gramów. Dziewczynkę natychmiast umieszczono w inkubatorze, a lekarze przygotowali narodziny dwóch kolejnych dzieci. Ale tutaj, ku zaskoczeniu wszystkich, skurcze Eleny ustały.

Popularne wiadomości teraz

Nowy uczestnik programu "Królowe życia" usunięty z produkcji. Zachowanie Arkadiusza budzi wiele obaw

Chłopiec maszerował przed królewską strażą. To, co zrobił żołnierz, jest po prostu niewiarygodne

Wyjątkowa propozycja dla Edyty Górniak. Ten występ pozwoli jej wrócić do korzeni

Magda Boczarska pozuje w "stroju Ewy". Fani: " Bosko Pani tu wygląda"

Guzik szczęścia to jeden z najpotężniejszych amuletów

Lekarze musieli dokonać trudnego wyboru. Zwykle, jeśli bliźnięta rodzą się z długą przerwą, godzinę później poród jest sztucznie stymulowany. Ale tym razem eksperci wątpili, czy dwie pozostałe dziewczynki były jeszcze mniejsze od ich siostry. Na tak wczesnym etapie po prostu nie mogli przetrwać. A potem lekarze postanowili poczekać.

Aby nie narażać zdrowia dzieci, Olena musiała pozostać w łóżku. Nie mogła nawet przytulić i zrozumieć swojej starszej dziewczyny. Kobieta tak bardzo bała się swoich dzieci, że starała się jak najmniej ruszać. Tak minął dzień, dwa, tydzień… Dwa tygodnie. Trzy… Lekarze już prosili o radę kolegów na całym świecie – w ich praktyce nie było nic takiego.

38 dni później, kiedy mała Likeria urósła do 1,5 kg, Elena nagle poczuła się bardzo słaba i niespokojna. Lekarze zbadali go ponownie i zdecydowali, że nadszedł czas. Tego samego dnia urodziły się dwie piękne i zdrowe dziewczynki - Zlata i Stefania. I Elena w końcu była w stanie trzymać troje swoich dzieci przy piersi.

Dziś wyjątkowe trojaczki od półtora roku. Likeria, która w chwili narodzin była dwa razy mniejszy od swoich sióstr, teraz nie ma sobie równych: wszystkie trzy są zdrowe, aktywne i gotowe na nowe niezwykłe osiągnięcia.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana