Większość problemów zdrowotnych matki i dziecka jest śledzona z wyprzedzeniem. W ten sposób lekarze są w stanie uniknąć niebezpieczeństwa.

Kobieta urodziła urocze dzieciaki. Co za niezwykła rodzina

Jednak niektórzy rodzice celowo odmawiają możliwości, jakie daje medycyna. Niektórzy po prostu chcą się zaskoczyć i nie znają z góry płci dziecka. Są jednak tacy, którzy całkowicie rezygnują z USG.

Dla Nicole Cisemer ta ciąża była pierwszą i bardzo się martwiła. Na szczęście wszystko wskazywało na to, że poród zakończy się sukcesem. Jednak lekarze nie wykonali wszystkich proponowanych pacjentowi zabiegów zgodnie z przepisami…

Popularne wiadomości teraz

Córka Michała Wiśniewskiego zmieniła swoją fryzurę: Etiennette teraz wygląda zupenie inaczej

Dorota Szelągowska ukrywała to przed synem 20 lat. W końcu prawda wyszła na jaw

Majka Jeżowska dotyka wielki ciążowy brzuch: wpis artystki wywołał poruszenie (FOTO)

Edyta z programu "Królowe życia" jest nie do poznania

Cisemerowie byli zwolennikami tzw. naturalnego porodu. Aby zminimalizować ryzyko niechcianych interwencji, postanowili ograniczyć się do podstawowych badań lekarskich kobiety w ciąży.

Na przykład Nicole nigdy nie miała USG. Kobieta miała rodzić w domu, w towarzystwie męża i doświadczonej położnej. Według wszystkich prognoz dziecko miało urodzić się 30 stycznia. Ale los zdecydował inaczej…

Dziewczyny te zostały adoptowane przez chirurga plastycznego, aw wieku 10 lat przeszły pierwsze operacje. Teraz mają zupełnie inny wygląd

29 grudnia, miesiąc przed terminem, coś poszło nie tak. Poród w domu w takich warunkach był niemożliwy, a Matt, mąż Nicole, zabrał ją do szpitala. Droga, która zwykle zajmowała kilka minut, tym razem trwała dobre dwie godziny: tor był pokryty śniegiem!

Kobieta spędziła nieco mniej niż dwa dni na stole operacyjnym. Lekarze bezinteresownie walczyli o życie matki i jej dziecka. Ale kiedy eksperci odetchnęli z ulgą, biorąc malutką Blakely Faith, okazało się, że Nicole ma bliźnięta. Zaskoczyło to nawet lekarzy, a rodzice byli po prostu oszołomieni!

Ponieważ przyszła mama nigdy nie przeszła USG, nikt nie przygotowywał się wcześniej na pojawienie się bliźniaków. Na szczęście lekarze mieli rację, a godzinę później obok siostry leżał mały Cade Matthew. Specjaliści ciężko pracowali, a dzieci urodziły się całe i zdrowe.

Cisemerowie w ogóle nie spodziewali się bliźniaków. Nicole i Matt są szczęśliwi, ale przyznają, że teraz będą musieli dokonać wielu zmian w swoich planach.

Rodzice uważają te dzieci za prawdziwy dar z góry.

„Tak więc niebiosa nam pokazują: w rzeczywistości wszystko w naszym życiu dzieje się z woli Bożej” - powiedziała później młoda matka.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana