Zacięta konkurencja między Telewizją Publiczną, a TVN wciąż ma się świetnie. Nie uwzględniając już programów informacyjnych, podczas których już bez ogródek jedna stacja wylicza błędy drugiej, także w kwestii rozrywki telewizje na bieżąco próbują podkraść sobie widzów.

Bardzo dużo gwiazd zaczynająch karierę w TVP zwolniło się stamtąd, uciekając do konkurencji, przy okazji upubliczniając kulisy pracy w TVP. Natomiast w tym roku nastąpił przełom i to gwiazda telewizji TVN przeszła do swojego "medialnego" przeciwnika. Mowa oczywiście o Agustinie Egurroli. Choreograf swoją postawą zdenerwował wielu dawnych przyjaciół z pracy. Gwiazdor wydaje się jednak nie być tym faktym wzruszony, przyznając jednocześnie, że cieszy się z powodu nowego miejsca pracy. 

Agustin Egurrola swoją decyzję przede wszystkim tłumaczył możliwością występowania w programach typowo tanecznych, w tym oczywiście w "You can dance", które dawniej było emitowane przez TVN.

Chcę być tam, gdzie tworzy się taniec, gdzie są największe programy taneczne i w ten sposób do tego podchodzę. Taniec jest moim życiem. Wszystkie decyzje podejmuje właśnie dlatego, żeby być jak najbliżej tanecznych wydarzeń. (…) Zawsze marzyłem o tym, żeby „You Can Dance” wrócił. Kiedy usłyszałem, że jest taka szansa i że mogę być częścią tego programu, to naprawdę ogromnie się ucieszyłem. Jeżeli moje przejście miało na to wpływ, to tym bardziej – wyjawił tancerz.

Agustin Egurrola pochwalił się rodzinną sesją zdjęciową. Jacy oni piękni

Popularne wiadomości teraz

Po rozwodzie Doda nie zaznała długo spokoju. Wokalistka usłyszała zarzuty. Dodzie grozi 5 lat pozbawienia wolności

Pieniądze spadną z nieba: 4 znaki zodiaku będą mieć wielkie szczęście w finansach w nowym 2022 roku

Test obrazkowy. To, jakie zwierzę widzisz na tym obrazku, zdradza jaką osobą jesteś

Nietypowa uwaga w dzienniczku ucznia i niespodziewana odpowiedź mamy. Takiej reakcji na słowa katechety nikt się nie spodziewał

TVP "podkrada" kolejny hit TVN

Okazuje się jednak, że Jacek Kurski postanowił przejąć następny hit stacji TVN. Tym razem jest to Gala French Touch, podczas której w Teatrze Wielkim w Warszawie będzie prezentowana kultura francuska. 

Wydarzenie będzie miało swoją emisję w TVP2 28 października o godzinie 20.45.

Będziecie oglądać?

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana