To miały być cudowne wakacje w Tajlandii zakochanej pary z Chin. Niestety, urlop nie przypominiał słodkiej komedii romantycznej, a zamiast tego z wyjazdu zrobił się prawdziwy horror. Akcja rozegrała się w w Parku Narodowym Pha Taem w północno-wschodniej Tajlandii w czerwcu 2019 r. To właśnie wtedy Yu zepchnął z 34-klifu swoją brzemienną żonę Wang.

I pomyślicie sobie teraz pewnie, że przecież to mógł być wypadek. Przecież czasem ludzie nieszczęśliwie spadają ze skał.. Jednak ta sytuacja była zupełnie inna. Mężczyzna to planował. To, co wyznał jej przed popchnięciem, rozkłada na łopatki.

Objął moją talię od tyłu i pocałował mój prawy policzek, a następnie położył ręce na moich ramionach i powiedział: "Idź do piekła" - wspomina Wang.

Była żona Kamila Durczoka żegna go serią niepublikowanych zdjęć. Łezka kręci się w oku

Tak, dziewczyna dała radę zeznawać, bo ów tragiczne wydarzenie przeżyła. Upadek zamortyzowały drzewa, dzięki czemu Wang i jej nienarodzone dziecko przeżyli. Kobieta była jednak mocno potłuczona. Miała złamaną nogę, rękę, obojczyk i urazy kolan. Oczywiście, nie można też zapomnieć o urazie psychicznym jaki przeżyła kobieta. W końcu, kto normalny zrzuca swoją ukochaną z klifu? Takie rzeczy nie dzieją się nawet w filmach..

Popularne wiadomości teraz

Kiedy jest naprawdę mało miejsca: Top 5 zabawnych zdjęć dziwnego układu pralek w łazience

Magda Mołek opowiedziała o swojej traumie ze spowiedzi. Do dzisiaj trudno jej się o tym mówi

Kobieta opowiedziała o objawach ciąży, o których nikt nie mówi. Jej filmik na TikToku stał się hitem

Pokazała wszystkie swoje wdzięki: Dagmara Kaźmierska opublikowała zdjęcie w bikini

zdjęcie z akcji ratunkowej

Co jest najbardziej druzgocące w tej sprawie to fakt, iż kiedy dziewczyna została odnaleziona przez obcego sobie turystę, a następnie znalazła się w szpitalu, zeznała, że zasłabła i dlatego spadła z klifu. Jednak czujność medyków zrobiła swoje. Ostatecznie wyszło na jaw, że to właśnie jej mąż dokonał tego makabrycznego czynu.

Wang napisała w mediach społecznościowych, iż jej zdaniem, mąż chciał ją zabić, aby odziedziczyć jej majątek. Yu Xiaodong miał spore długi i przed próbą zabójstwa, poprosił bogatą partnerkę, by pomogła mu je spłacić. 32-letnia zakochana w nim Wang zgodziła się pokryć połowę potrzebnej kwoty. Yu chciał jednak więcej i postanowił.. zamordować żonę. W ten sposób miał zgarnąć jej cały majątek wart około 12 mln złotych.

Plan wydawał się genialny.. Na szczęście los nie pozwolił na to i sprawił, że sprawiedliwości stało się zadość. 

Wang Nan

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.net

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana