Prawie każdy z pewnością udzieli pozytywnej odpowiedzi, ale z pewnymi poprawkami w postaci zdrowia i dobrego samopoczucia.

Ta pani ma już 90 lat! Ale jest mistrzynią tancerki swingowej

Czy uważasz, że to niemożliwe? Nie spieszymy się z tym porozumieniem, bo są osoby, które mają ponad 100 lat, a przy tym świetnie się czują.

Oczywiście nie można ich porównywać z 20-latkami, ale mimo to jak na setną dziesiątkę wyglądają bardzo nawet na nic. Tylko jedna taka długa wątroba zostanie omówiona w tym artykule. Zapraszamy do poznania Shigeaki Hinohara, lekarza z Japonii, który dożył 105 lat.

Był nawet nazywany Ojcem Medycyny Japońskiej, ponieważ był przykładem tego, co polecał swoim pacjentom. Wniósł znaczący wkład w rozwój służby zdrowia w kraju, kierował 5 fundacjami i był prezesem Międzynarodowego Szpitala. Z jego pomocą w kraju pojawiły się specjalne kompleksowe badania, których celem było wydłużenie średniej długości życia, a lekarz zdradził tajniki długowieczności.

Popularne wiadomości teraz

Diana zawsze bała się poprosić o to w obecności Królowej (i to dużo mówi)

Kolejne smutne wieści z rodziny Krawczyków. Wnuk stracił alimenty

Syn aktora wyjawił prawdę o stanie zdrowia Jerzego Stuhra

Aleksandra Justa uległa wypadkowi. Dzielnie radzi sobie ze wszystkimi obowiązkami

Piękno ciała będzie trwało dłużej, jeśli będziesz postępować zgodnie z tymi sztuczkami życiowymi. Zapraszamy do poznania Shigeaki Hinohara, lekarza z Japonii, który dożył 105 lat. Był nawet nazywany Ojcem Medycyny Japońskiej, ponieważ był przykładem tego, co polecał swoim pacjentom. Wniósł znaczący wkład w rozwój służby zdrowia w kraju, kierował 5 fundacjami i był prezesem Międzynarodowego Szpitala.

W przeciwieństwie do swoich kolegów, którzy dość wcześnie przeszli na emeryturę, Hinohara przyjmował pacjentów do ostatniego. Niestety zmarł 18 lipca 2017 r., niemniej jednak swoim przykładem udowodnił, że można żyć długo. Sugerujemy zapoznanie się z tajnikami jego długowieczności.

Znaki zodiaku chronione przez silnych aniołów stróżów

Lekarz radzi corocznie poddawać się badaniu lekarskiemu, ponieważ o wiele łatwiej jest rozwiązać problemy na czas od razu niż później. Radzi też, aby nie czepiać się rzeczy i dóbr materialnych, ale łatwiej jest je wypuścić ze swojego życia. Należy też starać się utrzymać dom w czystości, wyrzucać śmieci i śmieci na czas, bo to nie daje pozytywnej energii do rozwoju.

Być może najważniejszą zasadą jest to, że uważa umiejętność dostrzegania zalet we wszystkim, nawet w kryzysie. Aby wzmocnić swojego ducha, powinieneś uprawiać sport, ale nie wyczerpuj się treningiem, ale aby był dla duszy.

Co dziwne, lekarz zaleca mniej martwić się o sen i jedzenie oraz monitorować swoje samopoczucie i pozostawać w dobrym nastroju. Jego zdaniem wartość jedzenia jest bardzo przeceniana, gdy człowiek jest szczęśliwy, rzadko myśli o jedzeniu.

Zdrowie i długowieczność są niemożliwe, jeśli dana osoba ma nadwagę, dlatego warto to stale monitorować i podejmować działania na czas. Możesz dowiedzieć się więcej sekretów długowieczności od Shigeaki Hinohary, oglądając wideo.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana