Wszystko przez to, ze Polacy nie zbyt chętnie żenią się z kobietami, które już mają dzieci. Natomiast nie warto skupiać się jedynie na Polakach, ponieważ w dzisiejszych czasach można znaleźć męża za granicą. Dziś opowiemy o krajach, w których kobiecie z dzieckiem najłatwiej jest znaleźć swojego księcia.

Szwecja

Po pierwsze, w tym skandynawskim kraju jest więcej mężczyzn niż kobiet. Szwedom brakuje kobiecej uwagi i troski, wiec oni chętnie budują związki z dziewczynami, nawet jeżeli oni już mają dzieci. Należy zauważyć, że w szwedzkim społeczeństwie nie ma nierówności płci, dlatego zarówno kobiety, jak i mężczyźni mają takie same prawa i możliwości. Sukces zawodowy zony nie jest żadnym powodem dla zmartwień i zazdrości męża, ponadto wszystkie domowe obowiązki są dzielone między małżonkami po równo –  mężowie chętnie pomagają żonom w pracach domowych i wychowywaniu dzieci. Bez skandali potrafią posprzątać dom, ugotować obiad czy odrobić lekcje z dzieckiem.

Szwedzi chętnie poświęcają czas rodzinie i dzieciom.

Włochy

Powszechnie wiadomo, ze we Włoszech istnieje „kult” matki i dziecka – w tym kraju dzieci są największym skarbem, dlatego rodzice starają się spełniać wszystkie ich zachcianki i pozwalają im prawie na wszystko. Mieszkańcy tego kraju uwielbiają dzieci i przez to rozpieszczają je. Głową włoskiej rodziny zawsze jest kobieta, dlatego każda kobieta z pewnością będzie czuć się pełnoprawną gospodynią.

Jak wziąć ślub we Włoszech?

Popularne wiadomości teraz

Młodsza o 40 lat żona Marka Kondrata postawiła na swoim. Czarne chmury nad małżeństwem aktora

Kasia Cichopek przygotowała dla swojej córki wspaniałą niespodziankę. O takiej atrakcji marzy każda mała dziewczynka

Smaszcz udostępniła nieprzyzwoite wideo ze swoim partnerem prosto z łóżka. Dziennikarka idzie na całość

Czy żona Edwarda Cieślaka jest w ciąży? Suknia Anny Cieślak mówi sama za siebie

Szczególną uwagę warto zwrócić na dojrzałych Włochów po 35 roku życia –  to są świadomi i zdeterminowani mężczyźni, którzy osiągnęli już szczyty kariery i są gotowi stworzyć rodzinę. Młodsi chłopaki są jeszcze zbyt dziecinni i mają zupełnie inne priorytety życiowe.

Francja

Francuzi są naprawdę dobre w sztuce oraz miłości. Ponadto są nie tylko zmysłowymi kochankami, ale także odpowiedzialnymi mężami oraz ojcami. Zawsze traktują kobiet jako równych sobie, ale jednocześnie wiedzą, w jaki sposób należy pomóc kobiecie i co jej powiedzieć, aby ona poczuła się jak boginią. Rodzina oraz dom są głównymi priorytetami w życiu francuzów. Oni naprawdę kochają dzieci, więc potrafią zaakceptować i pokochać nawet cudze dziecko.

Photo by Jose Llamas on Unsplash

Francuzi nie są na tyle infantylni, jak się powszechnie uważa.

Finlandia

Według danych z 2016 roku 256 tysięcy Finów w wieku od 25 do 54 lat byli samotni. Ponad połowa z nich nie miała rodziny, a 17% było rozwiedzionych. Oznacza to, że kobiety mają duże szanse spotkać w Finlandii wolnego i porządnego faceta. Ponadto większość finek ma bardzo feministyczne poglądy. Co oznacza, ze te kobiety bardziej skupiają się na karierze niż na założeniu rodziny i posiadaniu dzieci. Z drugiej strony mężczyźni, którzy opowiadają się za równością, mają coraz mniej okazji, by poczuć się prawdziwymi głowami rodziny. Dlatego kobieta z dzieckiem to doskonała szansa, aby realizować swój potencjał męża oraz ojca. Oni bardzo lubią dzieci i są gotowi poświęcać dla nich dużo czasu. Dlatego właśnie Finowie bardzo chętnie korzystają z „urlopu ojcowskiego”, aby spędzić czas ze swoim dzieckiem.

Finowie są gotowi poświęcić dziecku tyle czasu, ile potrzeba.

Cypr

Dla Cypryjczyka dziecko nie będzie żadną przeszkodą w budowaniu relacji z kobietą. Cypryjczycy są bardzo troskliwymi ojcami, którzy są gotowi poświęcić swoim dzieciom jeszcze więcej czasu niż nawet żonie. Szanują wartości rodzinne i są bardzo przywiązani do bliskich. Potrzebują przewodnika i dodatkowej motywacji, dlatego we wszystkim zależą od kobiet: matki lub żony.

Zbudować silną rodzinę z mieszkańcami tych krajów jest naprawdę łatwiej niż z niektórymi Polakami. Próbując jednak znaleźć idealnego i niezawodnego ojca dla swojego dziecka, nie zapominajcie także o swoich uczuciach: spróbujcie zrozumieć, czy potraficie zakochać się w mężczyźnie z innego kraju, nawet jeśli ten zostanie najlepszym tatą dla waszego dziecka.