Marianne i Tommy Pilling pobrali się w 1995 roku i szczęśliwie żyli razem przez 24 lata. Oboje małżonkowie mają zespół Downa, co w szczególności zjednoczyło parę i wzmocniło ich związek. O tym pisze Daily Mail.

U Tommy, który niedawno skończył 61 rok, nagle zdiagnozowano demencję. Mężczyzna przestał rozpoznawać swoją żonę, a potem zapomniał, jak zawiązywać sznurowadła lub myć zęby. Lekarze uważają, że mężczyzna powinien być hospitalizowany.

48-letnia żona Tommy'ego jest zagubiona i nie chce się rozstać z mężem. Marianne w żaden sposób nie przeszkadza to, że mężczyzna nawet nie pamięta, kim ona jest.

Popularne wiadomości teraz

Syn Krzysztofa Krawczyka otwiera się o Marianie Lichtmanie. Emocjonalne słowa, które poruszają serca

Dramatyczne doświadczenia Pauliny Smaszcz i jej synów. "Myślisz, że mają w ogóle siłę do tego"

Roksana Węgiel zaskakuje wszystkich szczegółami swojego ślubu. Zdradza nazwisko i suknię ślubną w niespotykany sposób

Co łączy wdowę po Krzysztofie Krawczyku i jego menedżera. Prawda wyszła na jaw

Para została zaproszona na poranny program telewizyjny w Wielkiej Brytanii, aby opowiedzieć historię ich miłości. Podczas programu Tommy powiedział: „Nie wiem, kim jest ta kobieta”, „Nie kocham jej”. Te słowa były bardzo nieprzyjemne dla Marianne, chociaż ona i zdawała sobie sprawę, że mąż mówił to wyłącznie z powodu swojej choroby.

Podczas porannego programu widzowie poznali historię miłości tej pary. Młodzi ludzie poznali się w 1990 roku i spotykali się aż do momentu, póki Tommy nie włożył na palec swojej dziewczyny zabawkowy pierścionek, który on wygrał w automacie z zabawkami w lokalnym centrum handlowym.