Każdy z nas ma w domu drobne pieniążki. Większość wrzuca je do jakiejś puszki i z pewnością o nich zapomina. Można jednak wykorzystać "groszkówki" na wykonanie ozdoby, która zachwyci każdego. Taka dekoracja to także świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby na przykład na nowe mieszkanie :)

Przygotuj sama naturalne perfumy do Twojego wnętrza

Do przygotowania ozdób oprócz groszówek potrzebujesz nieco wyobraźni i poświecenia czasu. Pamiętaj że takie dekoracje, w które wkładamy serce i czas są najcenniejsze zarówno dla nas jak i dla osób, które obdarowujemy!

Napis

Stwórz dowolny napis. Litery możesz kupić w sklepie papierniczym. Twórz własne kompozycje. Litery możesz pomalować dowolnym kolorem, choć najlepiej najpierw przykleić drobniaki (użyj kleju na gorąco lub wikolu) a następnie całość pomaluj sprayem w dowolnym kolorze!

Popularne wiadomości teraz

Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Ananasy z cukinii: nie da się odróżnić od prawdziwych!

Jak dziś wyglądają bliźniaki syjamskie, które zostały podzielone 14 lat temu?

Guziki

Jeśli lubisz tworzy oryginalne stroje ten pomysł jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że przewiercisz drobniaki najcieńszym wiertlem i oryginalne guziki gotowe!

Rzeźba

Wygląda na bardzo drogą rzeźbę prawda? Nic bardziej mylnego. Ta kompozycja została wykonana z użyciem styropianowej kuli. Na klej na gorąco zostały przyklejone drobniaki, a całość pomalowana została sprayem.

Cudowne prawda?

W ten sam sposób możesz ozdobić na przykład stara i zniszczoną komodę, czy ramę od lustra. To także świetny sposób na ozdobienie ramek do zdjęć, czy wykonanie podkładek pod kubek z ulubioną kawą.

Dobrej zabawy :)

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com