Lina Medina to Peruwianka, która urodziła się w latach 30. XX wieku.To ona była została matka jako mała dziewczynka. Lina mjąc 3 lata zaczęła już miesiączkować. Rok później zaczęły jej rosnąć piersi. Lekarze zdiagnozowali u niej przedwczesne dojrzewanie.  Kiedy brzuch dziewczynki zaczał szybko rosnąć rodzice poszli z nią do szamana, a ten wysłał ja do szpitala.Początkowo lekarze podejrzewali i dziewczynki guza. Szybko jednak okazało się, że przyczyna rosnącego brzucha jest ciąża.

Gerardo przyszedł na świat 14 maja 1939 roku w jednej z peruwiańskich wsi regionie Huancavelica .Mama miała wtedy 5 lat 7 miesięcy i 21 dni.  Urodziła przez cesarskie cięcie. Dziecko urodziło się zdrowe i wazyło 2700 gram. Gerardo dopiero w weiku 10 lat dowiedział sie ,że Lina jest jego mamą. Wcześniej Lina postrzegana była przez niego jako starsza siostra.

Do dzis nie wiadomo kto był ojcem dziecka. podejrzewano, że została wykorzystana seksualnie przez ojca lub któregoś z braci. Jednak, żadnemu z wymienionych osób nie udowodniono popełnienia przestepstwa.

Popularne wiadomości teraz

Tak dziś wygląda serialowa Ewa z "Barw szczęścia". 15-letnia Gabriela Ziembicka stała się prawdziwą pięknością

Justyna Żyła, zakochana bardziej niż kiedykolwiek, otrzymała miły prezent od swojego ukochanego. "I jak go tu nie kochać"

Anna Klara Teodora świętuje 2. urodziny. Joanna Kurska przygotowała w tym dniu dla swojej córki wiele niespodzianek

Płyną sensacyjne wieści o stanie Marty Kubackiej. Sąsiedzi opowiadają o nowych szczegółach choroby żony sportowca

Andrzej Piaseczny opowiedział o swoim życiu miłosnym

Lina długo pracowała w szpitalu, w którym urodziła Gerardo. Drugiego syna urodziła po wielu latach, dopiero w 1972 roku.

 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com