Lina Medina to Peruwianka, która urodziła się w latach 30. XX wieku.To ona była została matka jako mała dziewczynka. Lina mjąc 3 lata zaczęła już miesiączkować. Rok później zaczęły jej rosnąć piersi. Lekarze zdiagnozowali u niej przedwczesne dojrzewanie.  Kiedy brzuch dziewczynki zaczał szybko rosnąć rodzice poszli z nią do szamana, a ten wysłał ja do szpitala.Początkowo lekarze podejrzewali i dziewczynki guza. Szybko jednak okazało się, że przyczyna rosnącego brzucha jest ciąża.

Gerardo przyszedł na świat 14 maja 1939 roku w jednej z peruwiańskich wsi regionie Huancavelica .Mama miała wtedy 5 lat 7 miesięcy i 21 dni.  Urodziła przez cesarskie cięcie. Dziecko urodziło się zdrowe i wazyło 2700 gram. Gerardo dopiero w weiku 10 lat dowiedział sie ,że Lina jest jego mamą. Wcześniej Lina postrzegana była przez niego jako starsza siostra.

Do dzis nie wiadomo kto był ojcem dziecka. podejrzewano, że została wykorzystana seksualnie przez ojca lub któregoś z braci. Jednak, żadnemu z wymienionych osób nie udowodniono popełnienia przestepstwa.

Popularne wiadomości teraz

Krwawy Księżyc w 2021 roku: co warto o nim wiedzieć

Rewelacyjnie prosty przepis na makowiec jak u babci

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Andrzej Piaseczny opowiedział o swoim życiu miłosnym

Lina długo pracowała w szpitalu, w którym urodziła Gerardo. Drugiego syna urodziła po wielu latach, dopiero w 1972 roku.

 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com