Andrzej Piaseczny to zdecydowanie wokalista o ogromnej liczbie fanów. Zachwyca swoich słuchaczy swoja muzyką. Jest również uwielbiany za sprawą programów telewizyjnych, w których jest jurorem.

Od lat media interesują się życiem miłosnym Piaska. Ta sfera jego życia zawsze była owiana tajemnicą. Kilka lat temu padło podejrzenie ,że wokalista jest w związku z Michałem Pirógiem.

Całkiem niedawno Piasek udzielił wywiadu, w którym wyznał, że jest w związku:

Jolanta Kwaśniewska przekazała przykre informacje

Nie interesuje mnie takie bulwarowe pokazywanie się, że dzisiaj jestem w tym miejscu i z tą osobą. W innym momencie, w innym miejscu z inną osobą. Nie jestem człowiekiem samotnym. Tworzę relację. Mam nadzieję, że ona będzie długotrwającą

Popularne wiadomości teraz

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Dodał potem:

Jeśli kiedykolwiek będę chciał wychodzić z nią do świata - czego nie wykluczam, bo ja sam, patrząc na siebie, wiem jak się zmieniam przez lata, wiem, jak jestem coraz bardziej spokojny i rozsądny, i otwarty - nie chcę mieszać prywatności ze swoją rozpoznawalnością. To wcale nie znaczy, że ja się czegoś boję

Na koniec z usmiechem na twarzy odniósł się równiez do kwestii ślubu:

Nie chcę istnieć w przestrzeni medialnej jako: "dobrze, a to jest moja żona" czy: "to jest mój mąż", "to są moje dzieci" itd. "Popatrzcie jak my żyjemy". Gdybym chciał wstąpić w związek małżeński, to być może pokazałbym to światu wtedy. Jako kropkę nad "i"

Wygląda na to, że Piasek jest w związku i nie wyklucza ślubu, jednak ceni sobie swoją prywatność.

 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com