Mała laleczka po raz pierwszy wzięła udział w reklamie, gdy miała 2,5 roku. W wieku 4 lat dziewczyna została już rozpoznana na ulicy.

Najmłodszy syn Mithuna Chakraborty'ego jest dokładną kopią młodego ojca

Edycja Viral4Real sprawiła, że ​​dziecko stało się bardzo popularne.

Jej wygląd to dar natury! Dziewczyna ma niezwykłe rysy twarzy, duże oczy, pełne usta i gęste włosy.

Popularne wiadomości teraz

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Dziewczyna ma już 1,4 miliona obserwujących na Instagramie.

W październiku 2016 roku dziewczyna została twarzą kolekcji Little Miss Aoki, marki australijskiego domu mody Mischka Aoki.

Kinga Rusin zaskoczyła wszystkich swoim ciałem

W grudniu 2017 roku, według brytyjskiej gazety The Daily Mail, została uznana za najpiękniejszą dziewczynę na świecie. Wcześniej tytuł ten należał do francuskiej modelki Thylane Blondeau i Rosjanki Kristiny Pimenowej.

We wrześniu 2018 roku Anastasia zajęła piąte miejsce wśród pięćdziesięciu najpiękniejszych dzieci na świecie według francuskiego magazynu L'Officiel.

W wieku 7 lat poszła do szkoły. Na zdjęciu jest ze swoim starszym bratem.

Dziecko ma już 8 lat. W maju 2019 roku dziewczyna została przyjęta na wakat jako prezenterka telewizyjna programu muzycznego dla dzieci.

Dziewczyna chodzi do szkoły, chodzi na kursy i angażuje się w kreatywność.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com