Ale jest jedna dziewczyna, dla której nawet największe zimno jest niczym. Galina Kutereva mieszka w Tolyatti i pracuje jako asystentka nauczyciela w przedszkolu.

Nosi lekkie ubrania niezależnie od pogody. Może dlatego udało jej się tak dobrze wyglądać. W rzeczywistości ma już 58 lat, choć inni uważają, że ma 30-32 lata.

Galina urodziła się w obwodzie donieckim w 1962 roku. Przez całe życie lubiła upały i uwielbiała wylegiwać się w słońcu na plażach. W wieku 40 lat przeszła badania lekarskie, które ujawniły kilka poważnych chorób. Lekarz zaproponował jej nietradycyjną metodę wzmocnienia organizmu.

Zaczęła twardnieć. Najpierw Galina przyzwyczaiła się do zimnego powietrza, potem oblała się wodą i w pewnym momencie zdała sobie sprawę, że nie czuje już zimna. Tak samo było z jej ciałem.

Popularne wiadomości teraz

"Mój kuzyn zadzwonił i powiedział, że tylko krewni powinni być obecni na ślubie: jak to możliwe, że mój mąż nie będzie obecny"

"Nawet nie rozpakowuję prezentów mojej teściowej, bo i tak zabierze je dla siebie: to dziwne, ale przyzwyczaiłam się do tego"

"Gdybym miała wybór, w ogóle nie wpuszczałabym teściowej do domu. A tego, co robi, kiedy nas odwiedza, nie mogę już znieść"

"Pewnego wieczoru podsłuchałam rozmowę między teściową a mężem. I wtedy zdałam sobie sprawę z tego, co się dzieje: teściowa nie dobiera słów"

Skóra nie pękała ani nie łuszczyła się pod wpływem zimna. Galina nigdy nie doznała odmrożeń ani hipotermii. Wręcz przeciwnie, jej ciało odmłodniało.

W szafie naszej bohaterki nie ma kurtek i swetrów, tylko koszulki, szorty, sukienki i ulubione sandały na wysokim obcasie.

Ludzie przechodzący obok przyglądają się kobiecie z zainteresowaniem, a niektórzy nawet proszą o zdjęcie. Oprócz hartowania przeszła na dietę. Teraz w jej menu nie ma miejsca na tłuste, słodkie i smażone potrawy.

Złe nawyki na zawsze odeszły z jej życia. Galina zastąpiła je sportem. Przestała chorować, wyszczuplała i stała się bardzo energiczną osobą.

Kobieta stała się obojętna na kosmetyki i całkowicie zapomniała o farbie do włosów, wierząc, że siwe włosy to ostatnia rzecz, której powinna się wstydzić.