Wszyscy, którzy mieli okazję poznać nowego ukochanego Marceliny, są pewni, że jest ona w dobrych rękach.

A ostatnio jej przyjaciółka Paulina Krupińska w wywiadzie zdradziła kilka szczegółów z życia osobistego Zawadzkiej i chyba powiedziała trochę za dużo.

Partner 34-latki przeprowadził się nawet do Polski, gdzie spędza z nią dużo czasu. A ile warte są ich wspólne wyjazdy?

- Marcelina jest podróżniczką. Nie da się jej zatrzymać. My ją wielokrotnie zapraszaliśmy do nas. Nie wiemy, czy jest w Warszawie czy w Nowym Jorku, czy w Tajlandii - powiedziała Paulina Krupińska w rozmowie z JastrząbPost i wyznała, jaką radę dała ostatnio przyjaciółce: - Korzystaj, póki nie masz tych dzieci. Bardzo jej kibicujemy też w takim rozwoju sytuacji. Wtedy kiedy będzie miała dzieci na pewno będzie się z nami częściej spotykać - powiedziała prowadząca "DDTVN".

Paulina z kolei stwierdziła, że para chyba doszła do momentu, w którym może zdecydować się na jakieś drastyczne zmiany.

Popularne wiadomości teraz

"Dokonałam kosztownych napraw w mieszkaniu, a mój mąż celowo wszystko psuje: może powinnam się z nim rozwieść"

"Moja pierwsza żona była zapaloną gospodynią domową, wszystko miała zaplanowane: nie mogłem tego znieść i poszedłem do Lary"

"Moja teściowa nie ma dość przypominania mi, jaką złą gospodynią jestem dla jej syna: „Nie można ci ufać z kotkiem”

„Mój mąż zostawił mnie w chwili, gdy dostałam mieszkanie po babci: ta reakcja dała mi do myślenia”

- My ją do tego bardzo zachęcałyśmy. Cieszymy się, że teraz jest szczęśliwa i ma takiego cudownego partnera, którego jest tak pewna. To jest bardzo dobra dziewczyna. Zawsze jej bardzo mocno kibicowałyśmy, żeby była szczęśliwa. Cieszymy się, że być może niedługo dołączy do naszego grona mam - powiedziała Krupińska.

Marcelina Zawadzka chyba nie przejmuje się tym, co powiedziała jej przyjaciółka, bo już wcześniej mówiła, że jest gotowa na macierzyństwo.

- Chciałabym najpierw ślub, ale temat badam. Mam coraz więcej dzieci wokół siebie, ale jeszcze to nie są moje... Ale raczej jestem gotowa - powiedziała.

Pisaliśmy również o: Edward Miszczak i Anna Cieślak pojawili się razem na premierze. Ich uczucia rozkwitają z nową siłą

Może zainteresuje Cię to: Wersow zdradziła płeć dziecka. Partnerka Friza urządziła niesamowitą imprezę na cześć swojego nienarodzonego dziecka

Przypominamy o: Marcin Hakiel spotkał się z Maciejem Kurzajewskim. Co się między nimi działo