Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek niedawno rozwiedli się po 17 latach małżeństwa.

Teraz każde z nich układa sobie życie osobiste z nowymi partnerami.

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek są zmuszeni do komunikacji także ze względu na wspólne wychowanie. Dla ich dobra utrzymują kontakt, a ostatnio spotkali się ze swoimi nowymi partnerami na występie córki Heleny.

Marcin Hakiel podszedł nawet do Macieja Kurzajewskiego, żeby się przywitać. Paparazzi udało się uwiecznić to epickie spotkanie.

Marcin grzecznie przywitał się z Maciejem oraz przedstawił mu swoją partnerkę – zdradził informator tabloidu.

Popularne wiadomości teraz

Para nowożeńców patrzyła na siebie wzruszająco, stojąc w urzędzie stanu cywilnego. Kilka łez spłynęło po policzkach panny młodej, ale nie ze szczęścia

"Pewnego razu mężczyzna zasugerował, aby jego żona zamieszkała osobno. Był szczęśliwy, że może zacząć żyć sam, ale coś nie poszło tak, jak planował"

„Mój mąż zostawił mnie w chwili, gdy dostałam mieszkanie po babci: ta reakcja dała mi do myślenia”

„Były mąż miał nową kochankę, a ona natychmiast postawiła mu ultimatum: nie rozumiem, dlaczego muszę zrezygnować z jego nazwiska”

Kasia Cichopek była bardzo zaskoczona, gdy dowiedziała się o zaproszeniu od Marcina dla Macieja.

Niestety, tego dnia Kasia i Maciek świętowali 50-tkę prezentera. Czekała na nich cała rodzina. Umówili się jednak na inny termin – przekazał tabloid.

Kasia Cichopek również kiedyś opowiedziała o swoim związku z nową partnerką Marcina Hakiela.

Są to bardzo wrażliwe, delikatne kwestie. Ja staram się, żeby było dobrze przede wszystkim dla dzieci, bo bezpieczeństwo, radość i szczęście dzieci w tych trudnych momentach, są dla mnie absolutnie najważniejsze.

Katarzyna Cichopek rozumie też i dba o spokój ducha wszystkich członków swojej rodziny i bliskich, bo to jest szczęście, którego tak bardzo szukają.

Im więcej spokoju, tym wszyscy jesteśmy szczęśliwsi.

Pisaliśmy również o: Edward Miszczak i Anna Cieślak pojawili się razem na premierze. Ich uczucia rozkwitają z nową siłą

Może zainteresuje Cię to: Wersow zdradziła płeć dziecka. Partnerka Friza urządziła niesamowitą imprezę na cześć swojego nienarodzonego dziecka

Przypominamy o: Kamil Stoch planuje zakończyć karierę? Adam Małysz nie wytrzymał i odpowiedział na plotki