Na swoim blogu regularnie udziela porad kobietom, które chcą wyglądać elegancko i modnie w każdym wieku.

Jedną z ważnych rad, jakich Nancy udziela kobietom po 50. roku życia, jest zalecenie rezygnacji z masywnych naszyjników. Według Nancy akcesoria te mogą wizualnie dodawać wieku, sprawiając, że wygląd jest cięższy i bardziej niezdarny.

Zamiast tego Nancy radzi wybrać bardziej subtelną i elegancką biżuterię w kolorze złota, różowego złota lub srebra.

Te elementy biżuterii mogą być noszone samodzielnie lub w połączeniu z wieloma warstwami, co jest aktualnym trendem.

Popularne wiadomości teraz

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Nancy podkreśla, że odpowiedni dobór biżuterii może znacznie poprawić wygląd i wizualnie odmłodzić kobietę. Ważne jest jednak nie tylko wybranie odpowiedniego stylu i materiału, ale także połączenie biżuterii z resztą garderoby.

Stosując się do rad Nancy Queen, kobiety po 50. roku życia mogą wyglądać elegancko, stylowo i młodzieńczo w każdych okolicznościach.

Pisaliśmy również o: "Agnieszko, cieszę się, że w końcu będziesz miała dziecko. Tylko nie mów mężowi, że to nie jego". Powiedziała moja teściowa

Może zainteresuje: Po ślubie mojej przyjaciółki zaczęliśmy się z Adamem spotykać. I nagle dowiedziałam się, że spodziewam się dziecka

Przypominamy o: Matka urodziła Igora w wieku 16 lat, zostawiła go dwa lata później i zniknęła. Kobieta pojawiła się dopiero na ślubie syna