W wieku dwudziestu pięciu lat Amalia poślubiła Borysa. Po pięciu latach nieudanych prób posiadania dziecka, jej mąż i teściowa oskarżyli ją o bezpłodność i wypędzili z rodziny. Teściowa wpadła w szał i oskarżyła synową o to, że walczyła w młodości i dlatego nie była w stanie urodzić dziecka.

Mąż, który wiedział, że był pierwszym mężem Amalii, zapomniał o sprawie i zaczął puszczać oko. Krótko mówiąc, Amalia wróciła do rodziców rozwiedziona. I nie było dla niej spokoju. Ojciec i matka robili jej wyrzuty, że zhańbiła ich córkę.

Następnie przeniosła się do sąsiedniej wioski i dostała pracę jako kucharka.

Została przydzielona do samotnej staruszki, która potrzebowała opieki. Ale wtedy znalazł się dla niej zalotnik, wdowiec. Kilka miesięcy później Andrzej poprosił Amalię o rękę. Natychmiast ostrzegła go, że nie może mieć dzieci.

Andrzej był całkowicie zadowolony z tego aspektu i zaczęli razem mieszkać. Jednak miesiąc później Amalia zaczęła podejrzewać, że jest w ciąży. Lekarz potwierdził jej podejrzenia. Amalia była szczęśliwa, ale Andrzej zdenerwowany.

Popularne wiadomości teraz

Polska pogrążona w żałobie. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość" i "Ojca Mateusza"

Córka wyszła za mąż i dopiero wtedy przyprowadziła swojego męża do wioski, aby spotkał się z jej matką

Adam przywiózł ze wsi swoją starą matkę. Teraz miała zamieszkać z nimi. Oburzenie jego żony nie znało granic

Małgorzata Tomaszewska opowiedziała o trudnej sytuacji życiowej. Fani martwią się o ciężarną gwiazdę

Zaczął błądzić na lewo, a gdy urodził mu się syn, odszedł do kochanki. Amalia wychowywała syna samotnie. Trzy razy próbowała znaleźć męża.

Ale wszystkie trzy razy, po pewnym czasie życia z Amalią, poszli do innych kobiet. Cóż mogę powiedzieć, miała "szczęście". Amalia na "spacerach". Jej syn dorósł, przeprowadził się do miasta i tam się ożenił.

Jej babcia, wymagająca opieki, już dawno odeszła. Tak więc Amalia, w wieku pięćdziesięciu czterech lat, została sama. We własnym domu.

Amalia nie potrzebowała już męża. Ale nie odmawiała kochankom. Singielka, wdowa, mężatka...

- "Amalio, doświadczyłaś, jak to jest mieć filigranowego męża. Dlaczego oddajesz się takim mężczyznom?" zapytały matki chrzestne.

"Ponieważ wiem. Jeśli inni mogą to robić, dlaczego ja nie? Może teraz po prostu czuję się szczęśliwa. Jestem kochana i utalentowana. Dlaczego więc miałabym z tego rezygnować?

Pisaliśmy również o: Dramatyczna zmiana. Czy matka Daniela nie akceptuje nowej synowej

Może zainteresuje: Nowy rozdział. Agnieszka Woźniak-Starak oświadcza, że już nie chce

Przypominamy o: Pewnego dnia młody, początkujący chirurg został przyprowadzony do dziewczyny