Ostatnio pisaliśmy o kwiatach, których należy się pozbyć z naszych mieszkań jeśli nie chcemy ściągać na siebie kłopotów.

Top 3 kwiaty, których lepiej unikać. Możesz mieć przez nie pecha!

Są jednak także rośliny, które postawione w domu gwarantują dobrą aurę. Poza tym warto zaznaczyć, że rośliny roztaczają wokół siebie aurę, która daje nam odprężenie i działa relaksująco.

Tak czy inaczej są kwiaty, które ściagają na nas szczęście i bogactwo.

Grubosz drzewiasty - "drzewko szczęścia"

Ten kwiat ma podobno nieocenione moce. Gwarantuje powodzenie w interesach i zapewnia dostatek. Liście swoim kształtem przypominają monety, których podobno nie może nigdy zabraknąć posiadaczom tej rośliny.

Popularne wiadomości teraz

Plotki o Tomaszu Kammelu się potwierdziły. To koniec jego pracy

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Koniec programu 500 plus. Rząd tłumaczy!

Poza tym zgodnie z chińską sztuką feng shui, rośliny o okrągłych liściach rozpraszają złą energię w mieszkaniu oraz pomagają się zrelaksować.

Lucky Bamboo

Jeśli chcesz poprawić swoją aurę finansową nie może zabraknąć wśród Twoich roślin Lucku Bamboo. Ten tajemniczo brzmiący kwiat szczęścia pochodzi z odległej Azji i uznawany jest za symbol powodzenia i pomyślności – głównie w sferze finansowej.

Azalia

Azalia podobnie jak Lucky Bamboo i grubosz, ceniona jest szczególnie w kręgu kultury azjatyckiej. Według mieszkańców Chin i Japonii, Azalia symbolizuje długowieczność. Oprócz tego pozytywnie wpływa także na humor i samopoczucie domowników. To także urocza dekoracja naszych mieszkań.

A Ty wierzysz w moc roślin?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com