Ale co tam naprawdę jest, czasami brakuje im nawet najbardziej podstawowych rzeczy i wtedy mieszkańcy muszą wziąć sytuację w swoje ręce.

Jak dziewczyna minimalnym kosztem zamieniła nędzny pokój w hostelu w przytulne gniazdo

Patrząc na ten pokój, wielu będzie zaskoczonych: wydaje się, że jest tam wszystko - zarówno własna łazienka, jak i toaleta, a przestrzeń życiowa to nic. Czego brakowało szczęściarzowi, który go dostał?

Historia milczy na ten temat, ale student był zdeterminowany, aby wszystko naprawić.

Popularne wiadomości teraz

„Przyjaciele w końcu postanowili się pobrać. Organizowali wesele tylko dla bliskich, a potem córka zapytała ich, dlaczego biorą ślub dopiero teraz"

„Był bogatym chłopakiem, więc podałam adres domu przecznicę przed moim, nie chciałam pokazać, że jestem prawie żebraczką”

„Rozwodzimy się, pakuj swoje rzeczy. Mam inną kobietę, która spodziewa się dziecka: kiedy moja teściowa się o tym dowiedziała, była zła na Wiktora”

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

Uzbrojony w pomysłowość, minimum narzędzi i materiałów budowlanych, nasz bohater zabrał się do pracy.

W toalecie była stara, znana wszystkim płytka. Pomimo tego, że sama łazienka była dość czysta, stan podłogi nie był zbyt przyjemny. Właściciel pokoju wykazał się maksymalną kreatywnością i pomysłowością.

Nie miał do dyspozycji zbyt wiele - farby, lakieru, kilku płyt meblowych i stosu drewna. Postanowiono pomalować kafelek w łazience - to najprostsza i najbardziej budżetowa opcja na odświeżenie jej wyglądu.

Również w łazience nowa umywalka z domową szafką i lustrem. Najprostszy i najtańszy, ale jednocześnie znacznie bardziej funkcjonalny niż jego poprzednik.

Mama mieszkała w bardzo złych warunkach. Syn postanowił pomóc i zrobił coś niesamowitego

Wraz z jego wyglądem pokój stał się bardziej stylowy. W samym pokoju pojawiła się domowa szafa i łóżko, a także blat do odrabiania lekcji.

Było też więcej światła - nad obszarem roboczym dodano kropki, co jest bardzo ważne dla komfortowej nauki. Kolejny dowód na to, że nie jest to miejsce, które maluje człowieka, ale człowiek miejsce.

Tylko kilka dotknięć i minimalne koszty materiałów, a teraz ten pokój jest wypełniony prawdziwym komfortem w domu. Chcę wrócić do takiego hostelu.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com