Piękne i bogate

Tygodnik Wprost przychodzi do nas z odsieczą i po raz 7 opublikował listę 50 najogatszych Polek. Kto znalazł się wśród nich? Najpopularniejszymi bogaczkami są bez wątpienia nasze topowe trenerki fitness, czyli Anna Lewandowska (23 miejsce, 231 mln zł) i Ewa Chodakowska (31 miejsce, 178 mln zł).

Jak widać, motywowanie Polaków do zdrowego trybu życia i przede wszystkim – zrzucenia zbędnych kilogramów są wciąż w cenie. A Anna Lewandowska udowadnia, że bycie jedną z WAGs nie musi ograniczać się tylko do wrzucania wyidealizowanych fotek na Instagram.

Co ciekawe, ranking ten pokazuje, że bycie topową sportsmenką jest mniej opłacalne, niż bycie guru fitness. Ten fakt potwierdza Agnieszka Radwańska, czyli polska gwiazda tenisa, która uplasowała się na 39. pozycji (99 mln zł), a więc za Lewandowską i Chodakowską.

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Mrowisko

Poznajmy TOP10 najbogatszych Polek !

10. Dorota Soszyńsk a - 700 mln zł – współzałożycielka firmy kosmetycznej Oceanic.

10. Zyta Olszewska - 700 mln zł - współprowadząca trzeciej co do wielkości w Polsce firmy zajmującej się dystrybucją farmaceutyków.

9. Anna Podniesińska - 800 mln zł – jej majątek opiera się na poszukiwaniu metanu i gazu łupkowego.

8. Małgorzata Adamkiewicz - 850 mln zł - wiceprezes i dyrektor zarządzająca Grupy Adamed.

7. Katarzyna Frank-Niemczycka - 950 mln zł – pochodzi z zamożnej rodziny oraz jest żoną jednego z najbogatszych polskich przedsiębiorców.

5. Elżbieta Kaczmarek - 1 mld zł – współprowadząca firmę zajmującą się produkcją mebli tapicerowanych i materaców.

5. Teresa Mokrysz - 1 mld zł - współwłaścicielka firmy MOKATE.

4. Barbara Kaczmarek z rodziną - 1,3 mld zł -Rodzina Kaczmarków założyła firmę Malewo produkującą tworzywa sztuczne.

3. Grażyna Kulczyk - 1,7 mld zł – była żona nieżyjącego już Jana Kulczyka, przedsiębiorczyni i kolekcjonerka sztuki

2. Barbara Komorowska - 2 mld zł - największy udziałowiec w firmie Bakoma, współwłaścicielka sieci zakładów zbożowych Polskie Młyny, spółki Komagra produkującą olej rzepakowy i firmy Bioagra-Oil zajmującą się produkcją biopaliw.

1. Dominika Kulczyk - 9 mld - w 2015 roku odziedziczyła majątek po zmarłym ojcu, jest członkiem rady nadzorczej Kulczyk Investments, prowadzi też rodzinną fundację Kulczyk Foundation.