W prawdziwą miłość tej pary niemożliwe było uwierzyć. Ona piękna, szczupła, z delikatnym makijażem, z pomalowanymi paznokciami, z dbałymi włosami i skórą. On z nieogarniętą brodą, ciągle w dżinsach i w jednej i tej samej koszuli, w dodatek z długimi, niezadbanymi włosami.

Conchita Wurst w Polsce! Teraz wygląda zupelnie inaczej

Transformacja mężczyzny

Większość mówiła dziewczynie, aby ta go rzuciła i znalazła bardziej przyzwoitego chłopaka. Mężczyzna zauważał, że wobec niego większość ludzi zachowa się specyficznie, bardziej negatywnie. Dlatego zdecydował się na kolosalne zmiany w swoim wyglądzie.

Jan Dąbrowski wspomina poród Sylwii Przybysz. Zdradził wszystkie szczegóły

Popularne wiadomości teraz

Katarzyna Cichopek dzieli się szczegółami ślubu z Marcinem Hakielem. "To on nalegał na ślub"

Rodzicielska troska. Katarzyna Cichopek dzieli się trudnościami związanymi z synem. "To nawet nie jest żart"

Nagła zmiana w życiu Sylwii Peretti. Decyzja męża, której nikt nie przewidywał

Polka stała się "żywą Barbie" po wydaniu 40 000 dolarów na operację plastyczną

Zwrócił się do programu, w którym znane specjaliści pomogli w tym, aby wyglądać jako prawdziwy Książ. Gdy sama jego dziewczyna zobaczyła transformacje swojego kochanego, nie mogła sobie spokojnie w to uwierzyć. Chłopak naprawdę wyglądał zjawiskowo!

Metamorfoza chłopaka

Oświadczył się swojej kochanej

Poza tym to jeszcze nie koniec bajki. Wraz z nowym wyglądem zrobił się bardziej śmiały i odważny. Pod czas programu poprosił swoją ukochaną o rękę. Bez żadnych wątpliwości, dziewczyna się zgodziła. No to przecież jak można było odmówić takiemu przystojniaku?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com