Swój wygląd można zmienić w różnorodny sposób. Odpowiedni makijaż, ubiór, tatuaże, ale też fryzura mogą kompletnie zmienić nasz wizerunek, czego dowodem są programy telewizyjne gdzie w krótkim czasie dokonuje się olbrzymich metamorfoz.

Zdjęcia odważnych dziewczyn przed i po nałożeniu makijażu. Niektóre z nich są nie do rozpoznania

Dzisiejsze salony fryzjerskie różnią się od tych sprzed kilkunastu lat. Dziś stawia się na profesjonalizm. Dobry fryzjer może naprawdę zrobić cuda na naszej głowie.

I mimo to, że nie zawsze od fryzjera wychodzimy zadowoleni, czasem są oni w stanie przeprowadzić prawdziwą rewolucję, jak u osób poniżej. Ich przemiana jest ogromna!

10.

Popularne wiadomości teraz

"Mój syn przyszedł z dziewczyną. Wtedy po raz pierwszy zobaczyłam moją synową. Nie rozumiałam, jak można zakochać się w kimś takim"

"Dlaczego taka piękna kobieta jest smutna": miły nieznajomy podszedł do kobiety z czwórką dzieci i zaproponował jej spotkanie

"Syn przyprowadził narzeczoną na spotkanie. Stałam przy kuchence przez sześć godzin, ale wszystko zmieniło się, gdy tylko usiedliśmy do kolacji"

"Wyjechałem do pracy za granicę i wróciłem do domu, gdzie przywitali mnie tata i mama. Ostatnim razem, gdy wróciłem, spotkała mnie tylko mama"

9.

8.

7.

6.

5.

4.

3.

2.

1.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com