Fan chirurgii plastycznej Rodrigo Alves przyjął imię Jessica po operacji zmiany płci. Po zdobyciu ciała swoich marzeń były „żyjący Ken” nareszcie założył życie osobiste. Celebrytka poznała idealną parę dla siebie - chirurga plastycznego Giacomo Urtisa. Ostatnio para wybrała się na romantyczną kolację, gdzie Jessica jak zawsze wygląda mega pięknie.

Daniel Martyniuk mówi o córce i prosi o wybaczenie Ewelinę. Przyznaje się, że nie miał racji

Popularne wiadomości teraz

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Michał Wiśniewski stracił dom. Wokalista wydał głośne oświadczenie. "Jest miejsce na rozwód"

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Na kolację Jessica wybrała odsłaniającą różową mini sukienkę z dekoltem i niebezpiecznym rozcięciem na dole. Alves rozpuściła długie blond włosy, podkreśliła oczy błyszczącymi cieniami i dopełniła wygląd modną torebką.

Hanna Lis szczerze o swoim stanie zdrowia

Foto Instagram Jessica Alves

Po obiedzie kochankowie wyszli na spacer. Giacomo ujął dłoń Jessiki, objął ją w talii i zaczął całować jej bujne piersi. Żywa Barbie uśmiechnęła się zalotnie. Para nie jest zdezorientowana uwagą przechodniów. Niedawno kochankowie całowali się namiętnie na ruchliwej ulicy w Mediolanie. Przyjaciele transpłciowej pani powiedzieli, że jej romans z chirurgiem plastycznym rozpoczął się trzy lata temu.

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Anna Mucha miała wypadek. Anna Mucha znana jest głównie z roli Magdy w serialu "M jak miłość", jednak oprócz tego aktorka próbuje swoich sił w teatrze i filmach. Ostatnio gwiazda ta dostała angaż w produkcji kolejnej części "Kogel-mogel". Więcej na ten temat możesz przeczytać w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com