Nasz wygląd jest ważny, bowiem to od niego zależy pierwsze wrażenie. Nic więc dziwnego, że strefa beauty przynosi dziś ogromne zyski. Każdy chce być piekny, nawet jesli wiąże się to z ogromnymi wydatkami na fryzjera, makijażystkę czy chirurga plastycznego.

 

Jednak na szczęscie nie trzeba od razu "kłaść się pod nóż", by poprawić naszą urodę. Chyba każdy z nas przyzna, że chcociażby zmiana fryzury może diametralnie odmienić nasz wizerunek.

Poniższe zdjęcia są dowodem, że włosy potrafią zmienić cały nasz wizerunek. Odpowiednie cięcie i kolor naprawdę wiele zmienia. Spójrzcie sami!

#1

#2

TOP10 najgorszych profesjonalnych makijaży. Chciały wyglądać pięknie, wyszło zupełnie odwrotnie

#3

#4

Przystojni strażacy pozują ze zwierzętami do kalendarza na 2021 rok. Taki widok podnosi temperaturę

Popularne wiadomości teraz

„Kupiliśmy dom w wiosce. Kupiliśmy go od młodej pary, która straciła babcię. Kiedy weszliśmy do środka, płakałam, a mój mąż był zrozpaczony”

„Przyjaciele w końcu postanowili się pobrać. Organizowali wesele tylko dla bliskich, a potem córka zapytała ich, dlaczego biorą ślub dopiero teraz"

„Rozwodzimy się, pakuj swoje rzeczy. Mam inną kobietę, która spodziewa się dziecka: kiedy moja teściowa się o tym dowiedziała, była zła na Wiktora”

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

#5

#6

źródło: www.ekstraktt.pl

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com