Oto cechy kobiece, które można ocenić na podstawie jej miesiąca urodzenia.

Kobiety urodzone w styczniu

Panie urodzone w styczniu są niezwykle pewne siebie, ambitne i uporządkowane. Traktują związki i życie bardzo poważnie i są dość konserwatywne w swoich poglądach.

Czasami te kobiety mogą być zbyt krytyczne lub nawet "wybredne", ale to tylko dlatego, że naprawdę chcą dla ciebie jak najlepiej.

Kobiety urodzone w lutym

Popularne wiadomości teraz

Marcin Hakiel podzielił się dobrą wiadomością w mediach społecznościowych. Fani są zachwyceni takim obrotem spraw

Kasia Cichopek przygotowała dla swojej córki wspaniałą niespodziankę. O takiej atrakcji marzy każda mała dziewczynka

Smaszcz udostępniła nieprzyzwoite wideo ze swoim partnerem prosto z łóżka. Dziennikarka idzie na całość

Czy żona Edwarda Cieślaka jest w ciąży? Suknia Anny Cieślak mówi sama za siebie

Kobiety urodzone w lutym są bardzo romantyczne. Najważniejsze, aby traktować je z pewną dozą cierpliwości.

Nie każdy mężczyzna potrafi zrozumieć ich enigmatyczną duszę. Nie wszyscy rozumieją przyczynę ich ciągle zmieniającego się nastroju.

Kobiety urodzone w lutym, różnią się też od innych niesamowitą wyobraźnią i zdolnością do abstrakcyjnego myślenia.

Kobiety urodzone w marcu

Kobiety urodzone w marcu mają silną charyzmę i urok. Są bardzo lojalni i można im powierzyć najgłębsze sekrety.

Te wierne i lojalne natury zakochują się z trudem, bardzo łatwo jest je zdenerwować jednym złym słowem. Z drugiej strony, wybierają mężczyznę raz na zawsze.

Kobiety urodzone w kwietniu

Osoby urodzone w kwietniu są urodzonymi dyplomatami. Są komunikatywne, łatwo znajdują wspólny język z każdym. Za ich jedyną wadę można uznać przyzwyczajenie od czasu do czasu do użalania się nad sobą.

Ale trzeba też pamiętać, że te kobiety są bardzo zazdrosne i każda kłótnia na tym tle to prawdziwa eksplozja emocji.

Kobiety urodzone w maju

Maj to miesiąc, w którym rodzą się kobiety wytrwałe i oddane swoim przekonaniom. Mają silny wewnętrzny kompas moralny i nigdy nie łamią jego wytycznych.

Zewnętrznie takie kobiety są zazwyczaj bardzo atrakcyjne, co jednak łączy się z ich dość skomplikowanym charakterem.

Takie kobiety są niebezpieczne dla każdego mężczyzny, który się w nich zakocha. Bo jeśli nie odwzajemnią uczuć, to będzie to tragiczny, być może śmiertelny romans.

Kobiety urodzone w czerwcu

To bardzo ciekawskie dziewczyny, ich główne cechy to towarzyskość. A ich główną wadą jest to, że zawsze mówią to, co myślą. I nigdy nie dobierają słów!

Poza tym należy pamiętać, że w miłości taka kobieta jest dość niebezpiecznym graczem. Mężczyźni w ich rękach często stają się zabawkami. Dlatego pamiętaj o tym podczas zapoznawania się.

Kobiety urodzone w lipcu

Panie urodzone w lipcu, od całej reszty różnią się jak najbardziej szczerością i uczciwością wobec swoich bliskich. Dla wszystkich innych są tajemnicze, piękne i bardzo inteligentne, choć niedostępne.

W życiu codziennym unikają konfliktów, jak tylko mogą i starają się zachować uprzejmość do ostatniej chwili.

Kobiety urodzone w sierpniu

Ci ludzie to wyjątkowe połączenie egocentryzmu i ogromnego serca. Właściwie lepiej, żeby mężczyźni nie wiązali się z takimi paniami, bo ona zawsze wygra w związku.

Kobiety urodzone w sierpniu mają wyjątkowe poczucie humoru, ale wyjątkowo nie lubią być drażnione. Jeśli przytrafi im się to z Twojej winy, bądź pewien: masz przechlapane.

Kobiety urodzone we wrześniu

Jeśli jesteś kobietą i urodziłaś się we wrześniu, oznacza to, że Twoje główne cechy to życzliwość, dyscyplina i zewnętrzne naturalne piękno.

Jeśli chodzi o relacje z mężczyznami, lojalność jest dla Ciebie najważniejsza. Jeśli raz zostałeś zdradzony, nigdy tego nie zapomnisz.

Kobiety urodzone w październiku

Panie urodzone w październiku mają silny i nieugięty charakter. Są bardzo emocjonalne, ale nigdy nie będą płakać przed innymi ludźmi.

Są też bardzo inteligentne. Na tyle sprytny, że nie ujawnia nikomu swojej duszy. Bo wiedzą: ludzie mają tendencję do nadużywania władzy, którą mają nad innymi.

Kobiety urodzone w listopadzie

Te panie zawsze będą o krok przed innymi. Są to aktywne, konsekwentne, łatwe do zauważenia kłamstwa. Dlatego granie na uczuciach tych kobiet kategorycznie niemożliwe! Koniec takich brudnych gier zawsze będzie najgorszy.

Z drugiej strony, są prawdziwym ogniem! Z nimi nigdy nie można się nudzić. Nigdy nie można im zarzucić braku ambicji.

Kobiety urodzone w grudniu

Panie urodzone w grudniu są wyjątkowo niecierpliwe i niesamowicie zaradne. Na szczęście są też z natury bardzo szczęśliwi. Niezależnie od sytuacji, zawsze wychodzą z niej zwycięsko!

A jeszcze lepiej niż ktokolwiek inny, te kobiety wiedzą, jak rozweselić swoich mężczyzn. Ich sekretem jest otwarte serce.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.net