Astrologowie nazwali trzy znaki zodiaku, którym mistrz 2023 roku przyniesie niesamowite szczęście i sukces we wszystkich sprawach. Będą "skąpani" zarówno w pieniądzach, jak i w miłości.

Lew

Eksperci z astrosfery umieścili Lwa na szczycie listy. A wszystko przez to, że ten znak zodiaku już na początku 2023 roku poczuje w sobie nierealną siłę do osiągnięcia swego. W pracy zawodowej czeka ich sukces, podwyżki płac, a nawet awans zawodowy.

W miłości również będą mieli szczęście. Ogólnie rzecz biorąc, Lew będzie bardzo szczęśliwy, a Czarny Wodny Królik tylko się do tego przyczyni.

Bliźnięta

Popularne wiadomości teraz

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

"Ja tu rządzę": moja teściowa robiła mi wyrzuty przy gościach, ale przypomniałem jej, na czyj koszt żyje

"Mąż przyprowadził swojego syna, o którym nie miałam pojęcia, i powiedział, że zamierza z nami zamieszkać: nie byłam przygotowana na tę wiadomość"

"Mój kuzyn zadzwonił i powiedział, że tylko krewni powinni być obecni na ślubie: jak to możliwe, że mój mąż nie będzie obecny"

Bliźnięta w końcu zdecydują się na globalną zmianę, która przyniesie im radość i satysfakcję. Jeśli od dawna chciałeś zmienić zawód lub nawet miejsce zamieszkania, to w 2023 roku nadszedł czas, aby to zrobić.

Nie bójcie się, bo gwiazdy będą Wam towarzyszyć przez cały rok. Jednak zawczasu pomyśl o swoim komforcie w nowym miejscu.

Koziorożec

Koziorożce również są na liście szczęśliwców, gdyż rok 2023 minie dla nich łatwo i bezproblemowo. Jak zauważają astrologowie, w rzeczywistości nie muszą nic robić — los zdecyduje o wszystkim za nich.

Zwróć uwagę na znaki Wszechświata, posłuchaj intuicji, otwórz serce i uwierz, że rok Czarnego Wodnego Królika będzie dla Ciebie najszczęśliwszy.

Pisaliśmy również o: Lara Gessler złożyła wszystkim życzenia z okazji Nowego Roku. "Mam nadzieję, że to początek pięknej przyjaźni"

Może zainteresuje Cię to: Stan błogosławiony Dominiki Gwit daje o sobie znać. "Nie wiem, czy doczekam się do północy"

Przypominamy o: Pierwsza pełnia księżyca w 2023 roku przyniesie bezprecedensowy sukces: kto powinien spodziewać się szczęścia