Przyda się aktualizacja okoliczności, zamknięcie nierozwiązanych spraw z krewnymi, zakończenie rozpoczętych spraw rodzinnych w pełni księżyca 2023 roku.

7 stycznia o godzinie 00:07 czeka nas pierwsza pełnia 2023 roku. Będzie miało miejsce na osi Rak-Koziorożec i będzie szczególnie stresujące i napięte, gdyż oś węzłów Rahu i Ketu opuści znaki Byka i Skorpiona, przechodząc do Raka i Koziorożca.

"Jeśli w ostatnich dwóch latach przeszkadzały nam finanse, koronawirus, inflacja, to teraz wszystko to się skończy, a zamiast tego istotna stanie się agenda Raka i Koziorożca. Czyli na przykład Koziorożec kojarzy się z władzą, wyborami prezydenckimi i parlamentarnymi" - powiedział astrolog.

Co robić podczas pełni księżyca

Księżyc w znaku Raka wzbudzi w każdym potrzebę opieki i uwagi podczas tej pełni. A Słońce w Koziorożcu będzie dążyć do uporządkowania spraw i wszystkiego, co wymaga porządku.

Popularne wiadomości teraz

Ida Nowakowska nie pójdzie na ślub Kasi Cichopek i Macieja Kurzjewskiego. Dlaczego gwiazda nie została zaproszona na to święto

„W ciąży jesteś?”: Zaokrąglony brzuszek 15-letniej Viki Gabor wywołał lawinę komentarzy

Jacek z "Królowych życia" ma dorosłego syna. Jak wygląda Piotr

Paulina Smaszcz rozgadała się o nowym partnerze. Reakcja Kurzajewskiego na nowy związek byłej była błyskawiczna

Pisaliśmy również o: Magda Gessler podzieliła się słodkim filmikiem ze swoją wnuczką Neną. Ten mały człowiek dodaje słońca w każdy dzień

Może zainteresuje Cię to: Kasia Cichopek szczerze opowiedziała o pierwszym sylwestrze z Maciejem Kurzajewskim. "Sylwestra spędzamy w pracy i w domu"

Przypominamy o: Marcin Hakiel pokazał się fanom w eleganckiej stylizacji. Skupiony na koncercie córki tancerz nie zauważył jednego szczegółu