Wszystko byłoby w porządku, ale czułe oko subskrybentów zauważyło, że coś jest nie tak.

Marcin Hakiel po rozwodzie z Kasią Cichopek zaczął układać swoje życie osobiste. On i aktorka otrzymali też równą opiekę nad dziećmi.

Podjęliśmy decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować – napisali w oświadczeniu.

Była żona tancerza zaczęła spotykać się z Maciejem Kurzajewskim, on - z blondwłosą Dominiką. Jakby wszystko stało się po trochu jasne i każdy żyje swoim nowym, osobistym życiem.

Aktorka mimo stresu, jaki ostatnio przeżyła z powodu wynurzeń byłej żony swojego ukochanego, nie traci nadziei na to, że relacje w rodzinie uspokoją się i poukładają. Pozytywnym sygnałem jest już to, że nowa dziewczyna Marcina, Dominika, jest w stałym kontakcie z Kasią i wspólnie ustalają szczegóły związane z wyjazdami dzieci do Krotoszyna. Kasia ma o niej jak najlepsze zdanie i pewność, że ta dziewczyna też ceni sobie spokój. Najważniejsze jest dla niej to, że dzieci ją lubią, a ona czule się nimi zajmuje. To wielka wartość w tych czasach – przekazał informator Plotka.

Popularne wiadomości teraz

Paulina Smaszcz nagle zaczęła mówić. Dziennikarka zdradziła kilka sekretów ze swojego życia prywatnego

Marcin Hakiel podzielił się dobrą wiadomością w mediach społecznościowych. Fani są zachwyceni takim obrotem spraw

Młodsza o 40 lat żona Marka Kondrata postawiła na swoim. Czarne chmury nad małżeństwem aktora

Smaszcz udostępniła nieprzyzwoite wideo ze swoim partnerem prosto z łóżka. Dziennikarka idzie na całość

Marcin Hakiel od czasu rozwodu z żoną zmienił swoje życie i styl.

Kasia Cichopek z oczywistych względów obchodziła święta Bożego Narodzenia osobno od swoich dzieci.

Kasia zorganizowała tę Wigilię 23 grudnia, bo tak jak para ustaliła w sądzie, tegoroczne święta przypadają Marcinowi. W przyszłym roku to Kasia będzie miała dzieci na Gwiazdkę, a Marcin w Wielkanoc – zdradził nasz informator.

Marcin Hakiel wybrał dobrą stylizację na zimę, ale subskrybenci zauważyli jeden defekt.

Święta, święta i po świętach… – napisał.

Oto co napisali:

Płaszczyk ładny, ale rękawy trochę długie, pozdrawiam. Płaszcz taki duży ale elegancko. Za duzy ten płaszcz. Dominika nie dopilnowała? Ten plaszcz jest za duży ? – piszą.

Pisaliśmy również o: Dominika Gwit opublikowała świąteczne zdjęcie. "Nie możemy się doczekać"

Może zainteresuje Cię to: Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wyjechali na święta do ciepłych krajów. "Oby ten czas był wyjątkowy"

Przypominamy o: Zdjęcie Lewego na początku jego kariery, zanim stał się wielką gwiazdą. "Prezentował się fantastycznie"