Dominika zna już przybliżony czas narodzin syna, ale podpowiada nam tylko, że nastąpi to po świętach. Okres ten naznaczony jest również tym, że po raz ostatni wraz z mężem obchodzi to święto samotnie.

- Boże Narodzenie, radość, piękne oczekiwanie 🎁🎄🎅❤️ Odpoczywacie? Kolędujecie? Całusy ogromne dla Was 🎅❤️🎄🎁😚 - napisała na Instagramie.

Aktorka wygląda olśniewająco na tle choinki, ubrana w odświętną sukienkę, ale cała uwaga jest w jakiś sposób przykuta do jej brzuszka.

Dominika Gwit zawsze wywołuje u wszystkich tylko pozytywne emocje i ma to ogromny wpływ na subskrybentów, którzy chętnie dzielą się z nią swoimi emocjami.

Popularne wiadomości teraz

Polska pogrążona w żałobie. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość" i "Ojca Mateusza"

W szpitalu położniczym wszyscy patrzyliśmy z góry na Annę i jej dziecko. Ale 15 lat później, kiedy się spotkałyśmy, poczułam się nieswojo

Polski show-biznes w żałobie. Gabriel Seweryn z "Królowych życia" nie żyje

Żona miała zostać wypisana ze szpitala, ale wciąż jej nie było, więc mąż postanowił sam udać się na oddział. Gdy się zbliżał, usłyszał hałas

- Kochanie pięknie wyglądasz, kiedy termin? - Zaraz chyba rozwiązanie? - Szczęśliwego rozwiązania ❤ - Kiedy będziemy rodzić? Nie możemy się doczekać!

Dominika Gwit przeszła ostatnio przez trudny okres związany z ciążą, kiedy to trudno jest cokolwiek robić czy czuć się nie najlepiej, ale patrząc na nią wydaje się, że ten okres ma już za sobą.

- Pięknie ❤❤ Promieniejesz Dominiko- ale nie ma się co dziwić. Masz w Sobie 2 serduszka.

Pisaliśmy również o: Boże Narodzenie Lewandowskich poza Polską. Nowe słodkie ujęcia pary

Może zainteresuje Cię to: Magda Gessler pokazała jeszcze jedną swoją córkę. O kim mowa

Przypominamy o: Lewandowscy w Wigilię pokazali najwyższą klasę. "Święta to dla mnie przede wszystkim czas z Moimi Bliskimi"