Magda Gessler od 2010 roku jest prowadzącą słynnego programu kulinarnego Kuchenne rewolucje. Jej talent docenia cała Polska. Wielu restauratorów docenia porady udzielane przez Magdę.

Magda Gessler podzieliła się jednym zdjęciem, które podpisała w taki sposób:

Moja jeszcze jedna córeczka.

Syn Magdy Gessler w czerwcu wziął ślub z Małgorzatą Downar.

Muszę powiedzieć, że lepiej się nie bawiłam nigdy. To wesele było wspaniałe. Jestem ogromnie dumna z Tadeusza i Małgorzaty, ponieważ to jest taka para, która jest dla siebie z powodu wielkiej miłości, szacunku do siebie, wzajemnej wiedzy. Rzadko się zdarzają młodzi ludzie, którzy łączą się na zasadzie pokrewieństw dusz i wrażliwości.

Popularne wiadomości teraz

"Pewnego dnia otrzymałem telefon, który zmienił moje życie, była to córka znajomego: powiedziała, że nie żyje"

"Przypadkowo zobaczyłem notatkę w kieszeni mojej żony. Po jej przeczytaniu odłożyłem ją z powrotem i rozpłakałem się"

"Swatowie zostali u nas na trzy dni. Wyjechali, a nam brakowało wielu rzeczy w domu. Wydaje się, że to drobiazg, ale jest nieprzyjemne"

"Przez całe życie staraliśmy się z mężem dbać o nasze dzieci i wychowywać je na uczciwych ludzi, ale porzucili mnie na starość"

Jaka jest teściowa Magda Gessler?

Ja jestem koleżanką, przyjaciółką – nie jestem teściową. Dzwonię do nich wtedy, kiedy oni są mi potrzebni, czy chciałabym coś wiedzieć, czy dowiedzieć się, jak u nich jest. To nie jest natrętne, to jest takie czujne i wzajemne. Oni też pytają się o mnie, o moje potrzeby. Jest to na płaszczyźnie przyjacielskiej, koleżeńskiej, nie jest to na zasadzie autorytetu, bo on jest dla mnie dużo większym autorytetem. Może ja dla niego jestem autorytetem, ale o tym nie wiem.

Słynna restauratorka zdradziła, jaki prezent ślubny otrzymała para.

Otrzymali ode mnie podróż poślubną do Tajlandii – wyznała Jastrząb Post.

Magda Gessler, screen YT
Magda Gessler, screen YT
Magda Gessler, screen YT

Pisaliśmy również o: Wigilia 2022 u Małgorzaty Rozenek odbyła się stylowo. "Kochani, wszystkiego najlepszego"

Może zainteresuje Cię to: "Długo celebrujemy Wigilię". Katarzyna Żak zdradziła, jak w ich rodzinie obchodzone jest Boże Narodzenie

Przypominamy o: Lewandowscy w Wigilię pokazali najwyższą klasę. "Święta to dla mnie przede wszystkim czas z Moimi Bliskimi"