Wystarczy spojrzeć na Roberta, którego kariera zawodowa rozpoczęła się w wieku 16 lat, w czasach, gdy jego rówieśnicy bawili się, spotykając się towarzysko z przyjaciółmi.

W tej chwili jest gwiazdą piłki nożnej. W wieku 34 lat Robert jest jednym z najlepszych napastników w historii piłki nożnej na świecie.

Wszystko to uzyskał dzięki ciężkiej pracy nad sobą. Jego żona Ania również się zmieniła i razem z nim pracuje nad sobą.

Po Partyzancie Leszno i Varsovii przyszła pora na Deltę Warszawa. To właśnie z tym klubem podpisał swój pierwszy kontrakt.

Popularne wiadomości teraz

Kasia Cichopek przygotowała dla swojej córki wspaniałą niespodziankę. O takiej atrakcji marzy każda mała dziewczynka

Nowe fakty dotyczące związku Karpiela-Bułecki z Krupińską zaskoczą wszystkich:

Paulina Smaszcz rozgadała się o nowym partnerze. Reakcja Kurzajewskiego na nowy związek byłej była błyskawiczna

Czy żona Edwarda Cieślaka jest w ciąży? Suknia Anny Cieślak mówi sama za siebie

Mieliśmy wtedy seniorską drużynę w IV lidze i ściągaliśmy do niej młodych, utalentowanych chłopców, żeby ich wypromować. Dostałem sygnał, że w Varsovii gra ciekawy zawodnik. Pojechałem, zobaczyłem… I rzeczywiście, super dzieciak! Transferowaliśmy go natychmiast – wspominał Prezes Delty Andrzej Trzeciakowski.

Jego kariera w klubie rozpoczęła się w latach 2004-2005.

Mimo że miał niecałe 16 lat, trenował równo z seniorami, ale wiadomo – nie był w stanie biegać przez 90 minut. Grał połówki, prezentował się fantastycznie, strzelał bramki. Poza boiskiem zawsze bardzo poukładany – grzeczny, sympatyczny. Przede wszystkim jednak – pracowity. Robił, co mu kazano – dodał Trzeciakowski.

W dodatku nikt nie przypuszczał, że ten zawodnik stanie się prawdziwą legendą tego sportu.

Od Delty Warszawa do reprezentacji Polski! Polscy statystycy odnaleźli kolejne gole zdobyte przez Roberta Lewandowskiego w klasie A. Na koniec 2022 roku kapitan reprezentacji ma 908 występów w oficjalnych meczach, w których zdobył 638 bramek. fot.: Cyfrasport i Delta Warszawa #ŁączyNasPika #ReprezentacjaPolski #Lewandowski #RobertLewandowski #RL9

Do Niemiec on trafił w 2010 roku, gdzie został zawodnikiem Borussii Dortmund. Lewandowski zagrał w Bayernie Monachium w 2014 roku.

Rodzina Ani Lewandowskiej i Roberta jest zawsze w ruchu. Pracują nad sobą i wszystko co osiągnęli to ciężka praca nad sobą. Życzymy im inspiracji i sukcesów.

Robert Lewandowski, screen Instagram
Robert Lewandowski, screen Instagram
Robert Lewandowski, screen Instagram

Pisaliśmy również o: Dominika Gwit opublikowała świąteczne zdjęcie. "Nie możemy się doczekać"

Może zainteresuje Cię to: Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wyjechali na święta do ciepłych krajów. "Oby ten czas był wyjątkowy"

Przypominamy o: Tomasz Lis na zdjęciu z nową ukochaną nie powstrzymuje emocji. "Złamał mi Pan serce"