W większości przypadków prognoza obejmuje tylko tych przedstawicieli koła zodiakalnego, w których nastąpią duże zmiany.

Czyli ogromny wzrost dochodów lub odwrotnie ich spadek. Tym razem szczęście mają ci, którzy znaleźli się na liście. Są prawdziwymi szczęściarzami i wkrótce staną się bardzo bogaci.

Styczeń 2023 roku będzie udanym finansowo okresem dla trzech natywnych osób z koła zodiakalnego. Za swoją pracę otrzymają miłe bonusy i będą mogli poczęstować się prezentami.

Według astrologów szczęśliwcami będą Lwy, Barany i Wodniki. Otworzą się przed nimi nowe możliwości.

Lew

Popularne wiadomości teraz

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

Pewien facet znalazł zniszczony portfel. Nie miał pojęcia, do czego może on prowadzić: „ Czekałam na ciebie całe życie”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

Przedstawiciele tego znaku zodiaku zajmą się nowym biznesem, który przyniesie im ogromne zyski. Dodatkowo zaczną napływać zyski ze starych inwestycji. Dzięki temu Lwy będą miały znacznie więcej pieniędzy na koncie i zaczną myśleć o tym, czym się rozpieszczać.

Baran

Baran w grudniu zamknie wszystkie swoje sprawy finansowe i spłaci długi, a w styczniu będzie mógł zwiększyć swoje dochody.

Przedstawiciele tego znaku doskonale pokażą się w pracy, za co otrzymają, jeśli nie podwyżkę wynagrodzenia, to premię. Możliwe są dary pieniężne.

Wodnik

Wodnik pracował ciężko i sumiennie, a jego zasługi zostaną docenione w pracy. Gwiazdy obiecują tubylcom tego znaku rozwój kariery i nowe perspektywy. Mogą też przeprowadzić rozmowę z kierownictwem, co otworzy przed nimi ciekawe możliwości.

Pisaliśmy również o: Odeszła 54-letnia Lisa Marie Presley, jedyna córka króla rock and rolla, Elvisa Presleya

Może zainteresuje Cię to: Roksana Węgiel wprawiła fanów w osłupienie reakcją rodziców na swojego nietypowego ukochanego. Nikt się nie spodziewał takiego obrotu spraw

Przypominamy o: Mikołaj Roznerski również zabrał głos w sprawie swojego związku z Adrianą Kalską. Nie uniknął tematu ślubu